Śmiertelna pandemia zabójczego koronawirusa. Omikron miał przeskoczyć między ludźmi nie mającymi ze sobą kontaktu. Oboje byli w pełni zaszprycowani

Świat żyje aferą związana z tzw. wariantem Omikron koronawirusa SARS-Cov-2, choć wielkie media nie zwracają uwagi na absurdalność omawianej sytuacji. Wariant ten wykryto u dwóch osób uchodzących za w pełni zaszprycowane, które nie wychodziły ze swoich pokojów i nie miały ze sobą żadnego kontaktu. Przebywając na kwarantannie, złapały przedstawiany obecnie jako najgorszy ludzki los wariant Omikron. Jednocześnie media zachęcają w związku z tym, by… przyjmować szprycę na koronawirusa.

Bloomberg poinformowało wczoraj o rozprzestrzenieniu się koronawirusa w wariancie Omikron między dwoma osobami w hotelu w Hongkongu. Byli to podróżni, którzy przebywali na kwarantannie.

Nagrania z kamer przemysłowych wykazały, że żadna z tych osób nie wychodziła ze swojego pokoju. Obie osoby miały zaaplikowaną pełną dawkę preparatu na koronawirusa.

– Do transmisji wirusa doszło drogą powietrzną. Wirus musiał się przenieść, gdy drzwi do pokojów zostały otwarte w celu podania żywności lub wykonania testu na obecność COVID-19 – przekonują lokalni badacze w „Emerging Infectious Diseases”.

polsatnews.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net