Specjalny regulamin dla białych w „strefie autonomicznej”, gdzie zmarł znany narkoman-recydywista. W okolicy odnotowano rekordowy poziom brutalnej przestępczości

Na skrzyżowaniu w Minneapolis, na którym zmarł wskutek przedawkowania narkotyków George Floyd – obecnie nazywane „George Floyd Square” – zamieszczono specjalną instrukcję zachowania dla osób białych. Amerykańskie media podkreślają, że w tej okolicy w ostatnim czasie „wzrósł poziom brutalnej przestępczości”. Wczoraj uznano też, że winnym śmierci recydywisty hołubionego przez rasistów z Black Lives Matter oraz Antifę jest policjant, który aresztował 46-latka.

Ława przysięgłych uznała, że winę za śmierć Georga Floyda ponosi Derek Chauvin, były policjant, który aresztował czarnoskórego recydywistę. Sędzia zapowiedział wydanie wyroku w ciągu ośmiu tygodni. Byłemu policjantowi grozi łącznie do 75 lat pozbawienia wolności.

Tymczasem Fox News poinformowało, że skrzyżowanie wschodniej części 38 ulicy i Alei Chicago, gdzie doszło do zatrzymania Floyda, ludzie nazwali je „George Floyd Square”. Umieszczono tam tablicę informacyjną ze specjalną instrukcją zachowania się osób białych.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Na tablicy czytamy, że jest to „święta przestrzeń wspólnoty, publicznego żalu i protestu”, zaś Floyd „wydał tam ostatnie tchnienie uciskany kolanem”. Na tablicy znajduje się wezwanie do uhonorowania przestrzeni tej jako miejsca, gdzie następuje „zjednoczenie” oraz „demonstracja smutku”.

Znalazła się tam również instrukcja dla białych osób. Aby „wsłuchiwali się, uczyli i opłakiwali”. Podkreślono, że mają „wspierać, a nie być wspierani” oraz by „angażowali się, a nie eskalowali”.

Fox News zaznacza, że od czasu śmierci czarnoskórego recydywisty, teren skrzyżowania oraz okolica stały się „strefą autonomiczną” i odnotowano tam „rekordowy poziom brutalnej przestępczości i przemocy przy użyciu broni”.

– Betonowe barykady ustawione w zeszłym roku, aby chronić uczestników demonstracji przed ruchem ulicznym, teraz pełnią rolę barier dla strefy autonomicznej. Przejęli ją uzbrojeni osobnicy deklarujący, że służby porządkowe są niemile widziane, a działalność gangów, handel narkotykami i przemoc z użyciem broni zakłóciły funkcjonowanie lokalnych biznesów – informuje stacja.

onet.pl / polsatnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.