15 czerwca 2024
Wiadomości

Spodnie nie, hidżab tak – szokujące słowa w brytyjskich meczetach

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Kobieta nie powinna nosić spodni, korzystać z Facebooka a nawet wychodzić z domu bez towarzyszącego jej męża – apelują przywódcy muzułmańscy w Wielkiej Brytanii. Dodają, że zawody modelki i aktorki są grzeszne. Szokuje fakt, iż cała ta kampania realizowana jest również ze środków państwowych.

Muzułmańska kobieta nie powinna sama oddalać się od miejsca zamieszkania na odległość większą, niż 77 km. Najlepiej wychodzić w towarzystwie mężczyzny ze swojej rodziny – apeluje Blackburn Muslim Association. Muzułmanie z Blackburn przestrzegają również przed korzystaniem z popularnego portalu społecznościowego. „Facebook otwiera drogę do grzechu. Muzułmanki są tam narażone na zło” – czytamy na stronie internetowej tamtejszego meczetu. Panie zachęca się za to do zakrywania twarzy, a panów do zapuszczania bród.

Równie ciekawe „porady” dla kobiet oferują przedstawiciele meczetu z Birmingham. Zdaniem jego przedstawicieli, muzułmankom nie wolno zakładać spodni, nawet jedynie w domu i w obecności męża, ponieważ ukazują one „szczegóły ciała”. Po za tym „ci, którzy noszą spodnie, to mężczyźni, a Prorok przeklinał kobiety naśladujące mężczyzn”. Muzułmanka nie może również opuszczać domu bez zgody swojego męża. „Kobieta powinna poprosić o zgodę męża, gdy chce wyjść z domu, i nie powinna robić tego bez jego wiedzy” – poucza mufti z meczetu w Croydon.

Brytyjczycy są w szoku – zwłaszcza, że owe nauki sami po części finansują. Wiele z organizacji głoszących kontrowersyjne poglądy należy do Rady Brytyjskich Muzułmanów, która otrzymuje pieniądze od brytyjskiego rządu. Niedawno krajem wstrząsnęło odkrycie, jakie treści propagują w więzieniach imamowie, również finansowani przez władze w ramach opieki duszpasterskiej dla osadzonych. Wśród więźniów rozprowadzane były materiały zachęcające do prowadzenia wojny z Zachodem oraz werbujące do ISIS.

CWIK/Panstwochrzescijanskie.pl, Kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net