Środa o czystych: „antyszczepionkowcy”, „ruch kretynów”. Publicznie życzy im śmierci

Magdalena Środa, nosząca tytuł profesora etyki, nazwała uczestników manifestacji przeciwko segregacji sanitarnej w Warszawie „antyszczepionkowcami” i „ruchem kretynów”. Publicznie też życzyła śmierci osobom sprzeciwiającym się jeszcze większej ingerencji państwa w życie ludzi.

W sobotę w Warszawie odbył się Marsz Wolności i Suwerenności. Jego głównym motywem był sprzeciw wobec segregacji sanitarnej wprowadzanej przez rząd pod pretekstem tzw. pandemii. Wiele mediów kłamało, że jest to „marsz antyszczepionkowców”, co nie jest prawdą. Sprzeciw bowiem obejmuje ingerowanie państwa w nasze życie – które było na ogromnym poziomie jeszcze przed Wielką Histerią – oraz segregację sanitarną i promowanie nieprzebadanych preparatów od kilku globalnych koncernów, nie zaś używania szczepionek.

Magdalena Środa postanowiła skorzystać z okazji i zwyzywać zwolenników wolności, choć tym razem przeszła nawet samą siebie. Zwolenników wolności nazwała „ruchem kretynów” i życzyła im śmierci.

– Na Starym Mieście dwóch dziadów (Korwin i Braun) protestuje dziś przeciwko segregacji epidemiologicznej, bo zdrowie to prywatna sprawa; sprzedają przy okazji książki w rodzaju „protokoły mędrców pandemii”. Oczywiście sami doskonale wiedzą, że ruch antyszczepionkowy jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dziady łapią wiatr w żagle. Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe – napisała na Facebooku Magdalena Środa.

– Można mieć tylko nadzieję, że antyszczepionkowa gawiedź wymrze rychło.. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu – dodała.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

12 komentarzy do “Środa o czystych: „antyszczepionkowcy”, „ruch kretynów”. Publicznie życzy im śmierci

 • 5 października 2021 o 08:49
  Permalink

  Profesor etyki …kolejny wykształcony głupiec.. ..Gdyby chamstwo i podłość miały skrzydła, to fruwalaby wysoko, wysoko …Zle słowa i życzenia wracają z podwójną mocą do wypowiadającego… To karma.

  Odpowiedz
  • 5 października 2021 o 09:16
   Permalink

   ’Karma’? Jaka? Dla psów?
   'Karma’ jest dla buddystów a buddyści lubują się w demonach. Nazwijmy to jak normalni ludzie że to sprawiedliwość Boża a nie jakaś 'karma’.

   Odpowiedz
  • 5 października 2021 o 09:51
   Permalink

   Ja bym zamknął to babsko do więzienia co za wulgarna baba ochyda!

   Odpowiedz
  • 5 października 2021 o 14:50
   Permalink

   Dwóch dziadów powiada pani profesor wyksztalcona za nasze pieniądze a sama to kto? Jeśli patrzy tak że dziady to ona stara gruba brxydactwo Ciekawe jak jej to się podoba,? Paniusio od etyki niedługo święto zmarłych zapraszam cię do odwiedzenia 3 grobów moich znajomych zmarłych zaraz po szczepieniu tobie udało się dostać placebo Czytaj ofiaro propagandy ulotki na rządowych stronach doucz się Powinnaś być pozbawiona prawa wYkonywania zawodu za te groźby i życzenia śmierci
   zawodu

   Odpowiedz
  • 7 października 2021 o 08:06
   Permalink

   Profesor jak z koziej trąby wulka.Wstyd i hańba!!!!!!!!.

   Odpowiedz
 • 5 października 2021 o 09:01
  Permalink

  Coz to za ludzie ? Co im zaimplikowano , ze z taka nienawiscia mowia do innych ludzi? Czy to jakis nowy gen zajadlosci , nienawisci , braku szacunku im sie aktywowal ? A moze tacy byli wczesniej tylko przymykalismy oko na takie wypowiedzi ? Skandal elyyyt
  . Nie chce jej wiecej cytatow i wypowiedzi. Powinna zniknac z przestrzeni publicznej.

  Odpowiedz
 • 5 października 2021 o 09:46
  Permalink

  sroda ale ty masz posuty leb nie dosc ze wygladasz jak 100 nieszczesc to do tego gadasz jak debil moze zaszczep sie od razu 5 dawka bedzie spokuj dla wszystkich i nie bedzie trzeba twojej obrzydliwej geby ogladac zacznij sie leczyc tylko w zamknietym zakladzie bez mozliwosci wychodzenia

  Odpowiedz
 • 5 października 2021 o 10:05
  Permalink

  Dokładnie, myślę ,ze może po szczepieniu jest sterowana zdalnie.
  ŻENADA PROFESORSKA. WSTYD ‼️‼️‼️‼️

  Odpowiedz
  • 6 października 2021 o 09:49
   Permalink

   Pani środa śliczna,zgrabna,młoda ,,mondra,, niech żyje wiecznie pośród zmarłych. Taki mamy poziom ,,nałukowców,, w naszym kraju. Szkoda słów i czasu na słuchanie tej zgorzkniałej baby.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net