Stan wyjątkowy przy granicy utrzymany. Przeciwko wnioskowi Lewicy o uchyleniu rozporządzenia prezydenta zagłosowało 247 posłów. Tak głosowały partie

247 posłów zagłosowało przeciwko wnioskowi Lewicy o zniesienie stanu wyjątkowego przy pasie granicznym z Białorusią. 8 posłów Konfederacji zagłosowało przeciwko, dwóch nie głosowało a jeden głosował za przyjęciem wniosku Lewicy.

225 posłów PiS zagłosowało przeciwko wnioskowi Lewicy, zaś dwóch nie głosowało. 114 posłów KO poparło wniosek Lewicy, 12 nie wzięło udziału w głosowaniu. 44 posłów Lewicy zagłosowało za projektem swojej partii, a trzech nie wzięło udziału w głosowaniu. Wszystkich siedmiu posłów Polski 2050 zagłosowało za przyjęciem wniosku.

Z Koalicji Polskiej 20 posłów wstrzymało się od głosu, a czterech nie głosowało. Sześciu posłów Porozumienia zagłosowało przeciw wnioskowi Lewicy.

W przypadku Konfederacji, ośmiu posłów zagłosowało przeciwko wnioskowi Lewicy. Jeden – Dobromir Sośnierz z partii KORWiN – zagłosował za wnioskiem Lewicy o uchyleniu rozporządzenia o stanie wyjątkowym. Dwóch posłów – Robert Winnicki z Ruchu Narodowego i Janusz Korwin-Mikke z partii KORWiN – nie wzięli udziału w głosowaniu.

sejm.gov.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net