7 kwietnia 2024
Wiadomości

Stonoga: Lepper nie popełnił samobójstwa

foto: Ryszard Hołubowicz - Lublin.com.pl, licencja CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons
foto: Ryszard Hołubowicz – Lublin.com.pl, licencja CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons

Zbigniew Stonoga poinformował dziennikarzy o sensacyjnej wiadomości odnośnie śmierci ś.p. Andrzej Leppera. Według biznesmena, Lepper nie popełnił samobójstwa.

Są przesłanki by twierdzić, że Andrzej Lepper został zamordowany. Stonoga przytoczył swoją rozmowę z jedną z lekarek, która znała osobę przeprowadzającą sekcję zwłok lidera Samoobrony.

Lekarze w ciele Leppera mieli znaleźć  ilości skoliny, pęknięty worek osierdziowy oraz niewidoczną bruzdę wisielczą, która miała zostać „poprawiona”. Skolina to popularny środek używany do znieczulania podczas operacji. Zwiotcza również mięśnie. Pęknięty worek osierdziowy pozwala sądzić, że Lepper umierał świadomie.

Stonoga ujawnia również, że 3 dni przed śmiercią Lepper bardzo chciał się spotkać z prezesem Prawa i Sprawiedliwości, Jarosławem Kaczyńskim. Lepper miał otrzymać  z Białorusi materiały, z których wynikało, że na miejscu katastrofy smoleńskiej strzelano do ciał trzech ofiar. Nagranie miało zostać przekazane notariuszowi, lecz niebawem doszło do serii dziwnych wydarzeń. Jego żona wkrótce wypadła z okna, a lekarz, który wiedział o wynikach sekcji zwłok, zniknął.

Pitak/pikio.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Stonoga: Lepper nie popełnił samobójstwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net