Stonoga poniżej krytyki

foto: fb.com/zbigniewstonogaoficjalne
foto: fb.com/zbigniewstonogaoficjalne

„Głupie polaczki, was tylko do Auschwitz zaprowadzać” – to tylko jeden z przykładów żalu Zbigniewa Stonogi po ogłoszeniu wyników wyborów. Nawet jego najzagorzalsi fanatycy poczuli się urażeni skandalicznymi wypowiedziami o Polakach.

Niezarejestrowany ogólnopolski KWW Zbigniewa Stonogi zyskał 0,28 proc. głosów. Reakcja lidera na tę wieść była poniżej wszelkiej krytyki. – Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakaś porażka. Ja myślę, że polskie k***a głupie społeczeństwo, te k***a banda imbecyli, która głosowała na tych k****w karakanów z PiSu to jest jakiś k***a… nieporozumienie – brzmiał biznesmen. – Wy k***a idioci, narodowi k***a idioci. (…) Mnie stać na wszystko. Będę żył k***a tak. W********e jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony, z Polski i będę się z was k***a polskie fajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy k***a debile – dodał.

– Przez was k***a c***e nic się w tym kraju nie zmieni bo jesteście c**j warci (…). Szkoda było dziewięciu spraw karnych, szkoda było k***a ujawniać afery podsłuchowej, głupia Polska, głupie polaczki k***a, was do Auschwitz tylko zaprowadzić k***a piecyki włączyć… szkoda k***a na was było cokolwiek wy głupie c***e – zakończył „przemowę” Zbigniew Stonoga.

Internauci zapowiadają złożenie sprawy do prokuratury.

Dzisiaj na Facebooku Stonogi pojawiła się jeszcze informacja o przeprosinach. „Przepraszam wszystkich z Was których dotknęły moje słowa. Jest mi bardzo przykro” – napisał Zbigniew Stonoga.

CWIK/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net