Stonoga znowu szokuje. Wulgarnie wyzywa polityków, w tym prezydenta

Wypowiedź Zbigniewa Stonogi, w której po wyborach wyzywa społeczeństwo oraz oligarchów do dzisiaj była hitem Internetu. W nocy kontrowersyjny celebryta umieścił na Facebooku nagranie, które może zdeklasować jego emocjonalną wypowiedź z okresu powyborczego.

– Kiedyś wydałem taki komunikat, gdzie wyzywałem to cebulactwo, którego karta kredytowa jest jestestwem, mówiłem, że tych pier****ych cebulaków w d**ę je**ę, że to są k***y śmiecie i teraz patrzę, że to ku****ko pisowskie, ten pedał Duda jest prezydentem tych pedałów z kościołów co się j***ą jak króliki. I nagle cały ten ich Sasin, Sasin c**j ci w r*yj, wychodzi i mówi, że będzie robił Warszawę w takim czy innym wymiarze. My was pi*****imy – czytamy w opisie filmu na TouTube [cenz. red.].

Oprócz tego zwraca się do prezydenta z pogróżkami.

Filmik z Facebooka został usunięty. Obecnie dostępny jest na kanale „To jest dramat!”, którego autor dodaje, że Zbigniew Stonoga mógł być pijany podczas nagrywania i publikacji filmu.

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca, który wypowiedział kilka lat temu wojnę fiskusowi. Więcej o nim, jego przeszłości oraz podejmowanych inicjatywach można przeczytać TUTAJ.

CWIK/Facebook, YouTube

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net