10 kwietnia 2024
Wiadomości

Stonoga zabiera się za dziennikarzy

„Rozliczenia dziennikarzy-odcinek pierwszy.” – napisał Zbigniew Stonoga na swoim facebookowym profilu. Przedsiębiorca „rozliczył” Kuźniara. Poniżej przedstawiamy historię z czasów młodości dziennikarza, która według Stonogi miała miejsce.

„Do Pana Jarosława Kuźniara.

-Szanowny Panie Redaktorze

Z wielkim oburzeniem obserwuję dziennikarski wodospad pomyj wylewanych na moją głowę.
Uzurpujecie sobie Państwo prawo do niszczenia ludzkiego życia wykonując swoją pracę już nie tylko pod publikę i bez etyki dziennikarskiej ale w sposób zwyczajnie przestępczy.

Długo myślałem na kim z Was przykładnie się zemścić i choć jest kilka osób, które Pana wyprzedziły np. bracia Karnowscy, Dorota Kania, Michał Rachoń czy Stanisław Michalkiewicz z Wojciechem Sumlińskim to postanowiłem, że pierwszego rozliczę Pana lecz zrobię to w sposób delikatny, by dać Panu szansę na zmianę.

Zadzwonił dziś do mnie Pański przyjaciel ze szkolnej ławki był bardzo poruszony tym jak Pan uprawia swoje dziennikarstwo opowiedział mi wszystko od A do Z jakiego skandalu w Dzierżoniowie był Pan autorem wraz ze swoją nauczycielką języka angielskiego Agnieszką Zjawin.
Przyłapano Pana jako dzieciaka w liceum przy Piłsudskiego w Dzierżoniowie na seksie z tą Panią, z Pańską nauczycielką.

Pozwolono się jej zwolnić ale musiała opuścić służbowe mieszkanie. Kupiła własnościowe przy ulicy Szkolnej i w nim zamieszkaliście. Oczywiście rozstała się natychmiast z mężem policjantem, który o ironio ratował Was z wypadku samochodowego, który mieliście zielonym Renault Clio zakupionym wcześniej w ząbkowickim salonie.
Często komentuje Pan w TVN ludzi wydając o nich nieuprawniony osąd, a nie widzi Pan, że w Pana życiu począwszy od nastoletniego chłopca- miał Pan wówczas 17 lat krzywdzi Pan ludzi.

Rozbił Pan małżeństwo, naruszył piękno swojej młodości i świątyni ciała.

Ja Pana nie atakuję lecz apeluję niech się Pan zmieni bo krzywd i Pan ludzi i niech mi Pan będzie dozgonnie wdzięczny, że nie piszę o tamtych wydarzeniach w formie stosowanej prze Michnika, Kanię czy TVN.

Kamila Durczoka zabiła ludzka nienawiść i ja mu współczuję.

Pana zaś może zabić prawda bez jej naciągania i manipulacji.

Z poważaniem

Zbigniew Stonoga

Edycja: pisząc plotki pudelek pamiętajcie ze tydzień temu zrobili ze mnie pedofila mówiąc o zarzutach a nie wspominając o uniewinniającym wyroku.” [pisownia oryg. – red.]

CWIK

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net