23 września 2023
Wiadomości

Straż Graniczna i MON pokazały nagrania z granicy z Białorusią. Banda imigrantów rośnie i staje się coraz agresywniejsza (WIDEO)

Straż Graniczna opublikowała nagranie z granicy z Białorusią. Liczna grupa głównie młodych mężczyzn próbowali – jak zaznacza SG – siłowo przekroczyć granicę i wedrzeć się na terytorium Polski. Krzyczeli przy tym „Germany”.

Wczoraj SG poinformowała, że w weekend próbowano dwukrotnie siłowo przekroczyć granicę i wedrzeć się na terytorium Polski. Grupy napastników liczyły odpowiednio 90 i 130 osób.

– Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy SG oraz żołnierzy WP udaremniono próby nielegalnego przedostania się osób na terytorium Polski – poinformowała Straż Graniczna.

Dzisiaj opublikowano z kolei nagranie z piątku. – Siłowe forsowanie granicy z Białorusi do Polski w dniu 08.10 br. Odcinek ochraniany przez Placówkę SG w Czeremsze – napisała SG w opisie filmu.

Na nagraniu widzimy młodych mężczyzn, którzy krzyczą „Germany”. Później pokazany jest uszkodzony płot przy granicy.

Nowy materiał opublikowano również na profilu MON. Zaznaczono przy nim, że „migranci próbujący przedostać się przez polską granicę przyznają, że informacje o tym jak dostać się do Europy otrzymali m.in. w Rosji”.

Wczoraj na granicy odnotowano 605 prób nielegalnego jej przekroczenia. Straż Graniczna poinformowała o 13 zatrzymanych nielegalnych imigrantach. Zidentyfikowano ich jako obywateli Iraku. Zatrzymano również za pomocnictwo: 2 Syryjczyków, 2 Polaków, Niemca, Irakijczyka, Turka oraz Ukraińca.

wp.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net