Strzelanina w Burlington

Do ataku uzbrojonego przestępcy doszło wczoraj wieczorem w centrum handlowym w Burlington w stanie Waszyngton. Nie żyje pięć osób, sprawca jest poszukiwany przez FBI.

foto: twitter.com/CitizenSlant
foto: twitter.com/CitizenSlant

Nie wiadomo, czemu mężczyzna otworzył ogień z karabinu do klientów centrum handlowego. Uderzył w piątkowy wieczór, około godziny 19, kiedy w Cascade znajdowało się najwięcej klientów. Na miejscu zginęły trzy postrzelone kobiety. Wkrótce liczba zmarłych wzrosła do pięciu – mimo szybkiej akcji służb medycznych nie udało się uratować dwojga rannych, mężczyzny i kobiety.

Policja dysponuje rysopisem podejrzanego, któremu udało się uciec ze sklepu. Opisywany jest jako młody Latynos. Pojawiło się również zdjęcie z monitoringu, które najpewniej przedstawia właśnie poszukiwanego mordercę. W akcję włączyło się FBI. Policja apeluje do mieszkańców Burlington, by nie opuszczali domów.

To kolejna w ostatnim czasie strzelanina w Stanach Zjednoczonych. Tydzień temu mordercy, którzy okazali się zwolennikami ISIS, zaatakowali w Waszyngtonie i Minnesocie (TUTAJ).

MGOT/tvp.info, wp.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net