Strzelanina w Kenosha. Rittenhouse’a bronić będzie adwokat, który wywalczył odszkodowanie dla Sandmanna

Kyle Rittenhouse ma duże szanse na uniewinnienie. Jego sprawę zgodził się przejąć Lin Wood, adwokat, który wywalczył ogromne odszkodowanie dla oczernianego przez lewackie media Nicka Sandmanna. Spokojnie reagujący na zaczepki chłopiec wyzywany był od „rasistów”. Ostatecznie otrzymał w ramach ugody wielkie odszkodowanie.

Szczegóły sprawy Nicka Sandmanna nie zostały podane do publicznej wiadomości. Wiadomo jedynie, że „The Washington Post” i CNN wypłaciły w ramach ugody odszkodowanie dla nastolatka. Prawnicy żądali kwot w wysokości 250 mln USD w przypadku gazety oraz 275 mln USD od telewizji.

Sprawy prowadził Lin Wood. Teraz zgodził się reprezentować Kyle’a Rittenhouse’a. Zwrócił uwagę, że chłopiec jest ofiarą pomówień mediów lewicowych w USA, które jednocześnie pomijają fakt, że była to wyraźna samoobrona przed tłumem, wśród których były osoby uzbrojone w broń palną.

– Lewicowe propagandowe media fałszywie atakują i oskarżają 17-latka, który się bronił. Nie potępiają kryminalnych czynów na protestach. Nie potępiają ataku na senatora. Nie potępiają BLM i Antify za podpalanie i plądrowanie naszych miast. Media cenzurują prawdę – stwierdził adwokat.

Adwokat zgodził się reprezentować Rittenhouse’a nieodpłatnie.

dailymail.co.uk

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.