Strzembosz: Rząd traktuje Polaków jak idiotów

Piotr Strzembosz przypomniał, że w terrorze wprowadzanym przez rząd pod pretekstem tzw. pandemii „nie chodzi o zdrowie i życie obywateli, a o tresurę prowadzącą do akceptacji 'wyszczepienia’ ludzi” w sposób taki sam, jak szczepi się bydło.

Strzembosz napisał na Facebooku, że rząd „traktuje Polaków jak idiotów”.

– Jeśli jest śmiertelny wirus, to należy zakazać wszystkich imprez masowych, a nie wprowadzać ograniczenia ilościowe – zauważył. Rzeczywiście, gdyby chodziło o nierozprzestrzenianie się koronawirusa, wówczas słusznym byłby ogólny zakaz. Wiadomo jednak już od wielu miesięcy, że lockdown nie wpływa w znaczącym stopniu na tę kwestię, w związku z tym wszelkie zakazy czy nakazy są bezsensowne, a jedynie szkodliwe.

– W tych decyzjach nie chodzi o zdrowie i życie obywateli, a o tresurę prowadzącą do akceptacji „wyszczepienia” ludzi. Jak bydła – stwierdził Strzembosz.

Od jutra pod pretekstem tzw. pandemii rząd zwiększa terror wobec Polaków. O tym, co teoretycznie się zmieni, pisaliśmy TUTAJ.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Strzembosz: Rząd traktuje Polaków jak idiotów

  • 1 grudnia 2021 o 06:49
    Permalink

    Bo większość Polaków to niestety idioci i bydło. Przez lata ogłupiania w edukacji i TV, mamy efekty. Niczym dobrym się to nie skończy. Upadek autorytetów, nauka podmieniona na reklamy, statystyki stały się narzędziem propagandy. To jest nowy rodzaj wojny. Wcześniej straszono terrorystami – więc zarabiały koncerny zbrojeniowe. Teraz terroryzują wirusem…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net