Światowa Rada Zdrowia: 40 tys. zgonów z powodu szprycy na całym świecie

Kardiolog Peter McCullough w Senacie Teksasu przytoczył dane Światowej Rady Zdrowia dotyczące preparatów promowanych w trakcie Wielkiej Histerii. Jak wskazał, w bazach danych rady znajduje się 40 tys. zgonów, podczas gdy światowym standardem do wycofania preparatu z rynku jest 50 zgonów.

Wypowiedź padła 27 czerwca podczas posiedzenia senackiej komisji zdrowia i usług społecznych.

– W tym miesiącu Światowa Rada Zdrowia, która reprezentuje 70 podmiotów z całego świata, wezwała do globalnego wycofania wszystkich szczepionek, ponieważ na całym świecie odnotowano 40 tys. zgonów w bazach danych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. 40 tys. w tych dużych (bazach): VAERS, Yellow Card System, VIGI Safe i EUDRA System – mówił McCullough.

– 40 tys. zgonów po szczepionce. Niedopuszczalnie dużo – podkreślił lekarz. – Typowy standard dla każdego produktu biologicznego to 50 zgonów – i wycofanie z rynku. Koniec. 50 – nie 40 tys. – zaznaczył.

– Jeśli więc mamy do czynienia z globalnym apelem ze strony międzynarodowej organizacji, ta komisja powinna zwołać posiedzenie nadzwyczajne. Co zrobimy? Światowy organ wezwał do ściągnięcia ich z rynku – a nadal nimi szczepią – kontynuował.

Lekarz zaznaczył, że w sytuacji apelu światowej organizacji powinno nastąpić zebranie komisji i wycofanie preparatu z obrotu.

– Widać, że coś tu nie działa jak trzeba, mamy kłopoty, jeśli chodzi o bezpieczeństwo szczepionek – mówił lekarz. – Dr Malone przedstawił skuteczność szczepionek, która w dużej mierze zanika. Powiem wam tylko tyle, że CDC nam oznajmiła 10 grudnia 2021, a propos Omikrona, że 79 proc. osób z Omikronem było w pełni zaszczepionych – podkreślił.

– To jest pierwszy z brzegu dowód, że szczepionki kompletnie zawiodły przeciw Omikronowi – podsumował McCullough.

Sama Światowa Rada Zdrowia na początku ubiegłego miesiąca opublikowała raport dotyczący szprycy. Przyznano w nim, że ilość NOP-ów jest zdecydowanie większa w przypadku tych preparatów, niż przy szczepionkach.

– We wszystkich bazach danych stwierdzono, że zgłoszenia dotyczące działań niepożądanych (ADR) związanych z zastrzykami Covid-19 są liczniejsze niż w przypadku innych podobnych produktów o współczynnik od 10 do 169 – napisano w raporcie. – Wiele zgłoszeń ADR ma poważny charakter, a w tych bazach danych istnieją wystarczające dowody na związaną z tym szkodę, aby wskazać na konieczność wycofania produktu – czytamy.

W raporcie zaznaczono, że przeanalizowano wyłącznie oficjalne bazy danych. Na ich podstawie już stwierdzono 40 tys. zgonów związanych ze szprycą na koronawirusa.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net