18 maja 2024
Wiadomości

Światowa Rada Zdrowia: 40 tys. zgonów z powodu szprycy na całym świecie

Kardiolog Peter McCullough w Senacie Teksasu przytoczył dane Światowej Rady Zdrowia dotyczące preparatów promowanych w trakcie Wielkiej Histerii. Jak wskazał, w bazach danych rady znajduje się 40 tys. zgonów, podczas gdy światowym standardem do wycofania preparatu z rynku jest 50 zgonów.

Wypowiedź padła 27 czerwca podczas posiedzenia senackiej komisji zdrowia i usług społecznych.

– W tym miesiącu Światowa Rada Zdrowia, która reprezentuje 70 podmiotów z całego świata, wezwała do globalnego wycofania wszystkich szczepionek, ponieważ na całym świecie odnotowano 40 tys. zgonów w bazach danych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. 40 tys. w tych dużych (bazach): VAERS, Yellow Card System, VIGI Safe i EUDRA System – mówił McCullough.

– 40 tys. zgonów po szczepionce. Niedopuszczalnie dużo – podkreślił lekarz. – Typowy standard dla każdego produktu biologicznego to 50 zgonów – i wycofanie z rynku. Koniec. 50 – nie 40 tys. – zaznaczył.

– Jeśli więc mamy do czynienia z globalnym apelem ze strony międzynarodowej organizacji, ta komisja powinna zwołać posiedzenie nadzwyczajne. Co zrobimy? Światowy organ wezwał do ściągnięcia ich z rynku – a nadal nimi szczepią – kontynuował.

Lekarz zaznaczył, że w sytuacji apelu światowej organizacji powinno nastąpić zebranie komisji i wycofanie preparatu z obrotu.

– Widać, że coś tu nie działa jak trzeba, mamy kłopoty, jeśli chodzi o bezpieczeństwo szczepionek – mówił lekarz. – Dr Malone przedstawił skuteczność szczepionek, która w dużej mierze zanika. Powiem wam tylko tyle, że CDC nam oznajmiła 10 grudnia 2021, a propos Omikrona, że 79 proc. osób z Omikronem było w pełni zaszczepionych – podkreślił.

– To jest pierwszy z brzegu dowód, że szczepionki kompletnie zawiodły przeciw Omikronowi – podsumował McCullough.

Sama Światowa Rada Zdrowia na początku ubiegłego miesiąca opublikowała raport dotyczący szprycy. Przyznano w nim, że ilość NOP-ów jest zdecydowanie większa w przypadku tych preparatów, niż przy szczepionkach.

– We wszystkich bazach danych stwierdzono, że zgłoszenia dotyczące działań niepożądanych (ADR) związanych z zastrzykami Covid-19 są liczniejsze niż w przypadku innych podobnych produktów o współczynnik od 10 do 169 – napisano w raporcie. – Wiele zgłoszeń ADR ma poważny charakter, a w tych bazach danych istnieją wystarczające dowody na związaną z tym szkodę, aby wskazać na konieczność wycofania produktu – czytamy.

W raporcie zaznaczono, że przeanalizowano wyłącznie oficjalne bazy danych. Na ich podstawie już stwierdzono 40 tys. zgonów związanych ze szprycą na koronawirusa.

nczas.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net