Symboliczne poluzowanie obostrzeń, rząd nie dotrzymuje własnych zapowiedzi. Prof. Bartyzel: PiS to kosmopolityczna i zdradziecka banda

Podczas dzisiejszej konferencji ogłoszono, że od poniedziałku zniesionych zostanie kilka obostrzeń, choć to nic w porównaniu do zapowiedzi, jakie w listopadzie poczynił rząd. Dosadnie postawę demokratycznej władzy skomentował prof. Jacek Bartyzel.

Od 1 lutego sklepy w galeriach handlowych zostaną otwarte, ale „w warunkach reżimu sanitarnego”. Podobnie galerie oraz muzea. Oprócz tego zlikwidowana zostanie tzw. godzina dla seniorów.

Krótko, acz dosadnie postawę rządu skomentował prof. Jacek Bartyzel.

– Otwarcie galerii handlowych z luksusowymi zagranicznymi firmami, a trzymanie w zamknięciu hoteli i restauracji polskich przedsiębiorców to ostateczny dowód, że PiS jest taką samą kosmopolityczną i zdradziecką bandą na usługach globalistycznej plutokracji, jak jego, pożal się Boże, „opozycja” z lewa – napisał na Facebooku prof. Bartyzel.

– To jest wygaszanie oczekiwań nie dajmy się! Zniesienie tzw godzin dla seniora i otwarcie części gospodarki to za mało. Należy natychmiast formalnie zakończyć restrykcje, których i tak coraz mniej osób przestrzega. Ta ekipa ośmiesza państwo tworząc powszechnie nieszanowanie zakazy – zwrócił z kolei uwagę Dominik Cwikła.

Od 26 grudnia, wedle listopadowych zapowiedzi rządu, powinna obowiązywać w całej Polsce żółta strefa restrykcji. Wtedy to średnia liczby pozytywnych wyników na koronawirusa z siedmiu dni spadła poniżej 9,4 tys.. W dniu dzisiejszym wynosi 5517.

rmf24.pl / facebook.com / twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.