5 grudnia 2023
Wiadomości

Syn prezydenta USA z zarzutami. Chodzi o handel ludźmi w celach seksualnych

Hunter Biden, syn prezydenta USA Josepha Bidena miał wielokrotnie dopuszczać się udziału w handlu ludźmi w celach seksualnych. W Kongresie ujawniono nowe dowody w tej sprawie.

Z danych udostępnionych przez amerykański Kongres wynika, że śledczy federalni postawili Hunterowi Bidenowi zarzuty udziału w handlu ludźmi w celach seksualnych.

W dokumentacji znajdują się „setki udostępnionych dokumentów” na temat działań „przestępczej rodziny Bidenów”. Dziewięć spraw jest podjętych w związku z płatnymi usługami seksualnymi.

Poszlaki w dokumentacji wskazują, że kobiety, z których Hunter Biden „korzystał”, mogły być ofiarami handlu ludźmi. Były porwane i zmuszane do prostytucji. Tzw. ustawa Manna, czyli prawo o zakazie handlu ludźmi byłyby wówczas złamane przez syna obecnego prezydenta USA.

Co ważne, przedstawiono również dowody na kontakty Huntera Bidena z przestępcami z branży niewolniczej. Wcześniej ustawa Manna posłużyła do zamknięcia wspólniczki Jeffreya Epsteina, Ghislaine Maxwell. Odsiaduje ona wyrok 20 lat więzienia.

Ponadto syn prezydenta USA został przesłuchany w związku z ewentualnym zażywaniem narkotyków. Sąd przyłapał Huntera Bidena na kłamstwach w kwestii uzależnienia od nielegalnych substancji psychoaktywnych.

Część informacji wypłynęła przy okazji pierwszego przesłuchania ws. usunięcia Josepha Bidena z urzędu prezydenta, które odbyło się w Kongresie. Przewodniczący Nadzoru James Comer stwierdził, że organ posiada „górę dowodów” na to, że prezydent USA wykorzystywał wcześniej swój urząd do odnoszenia prywatnych korzyści dla siebie i swojej rodziny.

– Konkluzja jest taka, że ​​komisja wykazała, że ​​sami Bidenowie zarobili ponad 15 milionów dolarów na handlu zagranicznymi wpływami, czyli ponad 24 miliony dolarów, jeśli uwzględni się zarobki ich wspólników z tych programów – stwierdził Comer.

Podkreślił, że państwa, z których Bidenowie czerpali korzyści, to: Ukraina, Rumunia, Rosja, Kazachstan i Chińska Republika Ludowa.

pch24.pl

fot. Louise Palanker/CC BY-SA 2.0/Flickr

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net