„Synowska prośba” podpisana przez setki tysięcy osób

foto: Jeon Han, licencja CC BY-SA 2.0 via Flickr.com
foto: Jeon Han, licencja CC BY-SA 2.0 via Flickr.com

Jak podaje portal pch24.pl, już ponad 340 tysięcy wiernych podpisało się pod listem nazwanym „synowska prośba” do ojca świętego. Sygnatariusze – wśród nich królowie, książęta oraz osoby uczone – proszą papieża Franciszka o wypowiedź, która ucięłaby spekulacje narastające po ostatnim synodzie biskupów.

Katolicy na całym świecie podpisują list do papieża Franciszka, w którym proszą go o interwencję w związku z posynodalnym zamieszaniem. Niektórzy duchowni zgromadzeni na ostatnim synodzie twierdzili, że można zmienić nauczanie Chrystusa w kwestiach nierozerwalności małżeństwa i oceny związków homoseksualnych.

Synowski apel podpisali m.in.: kard. Jorge Medina Estévez, kard. Raymond Burke, kardynał Walter Brandmüller, arcybiskup Wolfgang Haas, biskup Atanazy Schneider, książę Armand de Merode, książę Michel de Rostolan, profesor Roberto de Mattei, dr Adolpho Lindenberg i dr Caio Xavier da Silveira (przewodniczący Federacji Pro Europa Christiana) i generał Carlos Alfonso Tafur Ganoza – były głównodowodzący peruwiańskiej armii. Spośród osobistości z Polski wśród sygnatariuszy znaleźli się już m.in. profesor Jacek Bartyzel, prof. Grzegorz Kucharczyk, prof. Michał Wojciechowski i prof. Ryszard Legutko.

Redakcja portalu Kontrrewolucja.net także zachęca do złożenia podpisu. Więcej o synowskiej prośbie można przeczytać na ratujmyrodzine.pl. Można także wejść w naszą zakładkę „Okazja do działania” u góry strony i wejść w link pod numerem 2. „Synowska prośba” jest potrzebna, by zakończyć wszelkie dyskusje nad niszczeniem rodziny pod sztandarem „miłosierdzia”.

CWIK

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “„Synowska prośba” podpisana przez setki tysięcy osób

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.