„Synowska prośba” podpisana przez setki tysięcy osób

foto: Jeon Han, licencja CC BY-SA 2.0 via Flickr.com
foto: Jeon Han, licencja CC BY-SA 2.0 via Flickr.com

Jak podaje portal pch24.pl, już ponad 340 tysięcy wiernych podpisało się pod listem nazwanym „synowska prośba” do ojca świętego. Sygnatariusze – wśród nich królowie, książęta oraz osoby uczone – proszą papieża Franciszka o wypowiedź, która ucięłaby spekulacje narastające po ostatnim synodzie biskupów.

Katolicy na całym świecie podpisują list do papieża Franciszka, w którym proszą go o interwencję w związku z posynodalnym zamieszaniem. Niektórzy duchowni zgromadzeni na ostatnim synodzie twierdzili, że można zmienić nauczanie Chrystusa w kwestiach nierozerwalności małżeństwa i oceny związków homoseksualnych.

Synowski apel podpisali m.in.: kard. Jorge Medina Estévez, kard. Raymond Burke, kardynał Walter Brandmüller, arcybiskup Wolfgang Haas, biskup Atanazy Schneider, książę Armand de Merode, książę Michel de Rostolan, profesor Roberto de Mattei, dr Adolpho Lindenberg i dr Caio Xavier da Silveira (przewodniczący Federacji Pro Europa Christiana) i generał Carlos Alfonso Tafur Ganoza – były głównodowodzący peruwiańskiej armii. Spośród osobistości z Polski wśród sygnatariuszy znaleźli się już m.in. profesor Jacek Bartyzel, prof. Grzegorz Kucharczyk, prof. Michał Wojciechowski i prof. Ryszard Legutko.

Redakcja portalu Kontrrewolucja.net także zachęca do złożenia podpisu. Więcej o synowskiej prośbie można przeczytać na ratujmyrodzine.pl. Można także wejść w naszą zakładkę „Okazja do działania” u góry strony i wejść w link pod numerem 2. „Synowska prośba” jest potrzebna, by zakończyć wszelkie dyskusje nad niszczeniem rodziny pod sztandarem „miłosierdzia”.

CWIK

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “„Synowska prośba” podpisana przez setki tysięcy osób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net