Szczawiński: „Rząd kłamie nt. skuteczności preparatów. Nie wolno im na to pozwolić”

– Do zmanipulowanych danych i narracji już od dawna przywykliśmy – robili to od wielu miesięcy np. kłamiąc na temat poziomu skuteczności serwowanych nam preparatów, żeby je reklamować jak kłamliwi sprzedawcy – napisał na Facebooku matematyk i analityk Krzysztof Szczawiński. Jak podkreślił, „tym razem” rząd chce pod pretekstem tzw. pandemii „trwale zmienić nasz sposób życia – rozwalić naszą kulturę, naszą cywilizację i naszą wspólnotę poprzez wprowadzenie segregacji sanitarnej – początek sanitarnego totalitaryzmu”.

– Od paru dni liczby wykrytych zakażeń wyraźnie spadają we wszystkich województwach, a ci … , ci ludzie niskiego zrozumienia i wrednych charakterów wprowadzają od dziś nowe zakazy i de facto segregację sanitarną, zresztą w sposób nielegalny…Chyba po to żeby potem przypisać temu spadki, które nie mają z tym nic wspólnego… – napisał na Facebooku Szczawiński.

Jak podkreślił, „wredne to i paskudne”. – Do zmanipulowanych danych i narracji już od dawna przywykliśmy – robili to od wielu miesięcy np. kłamiąc na temat poziomu skuteczności serwowanych nam preparatów, żeby je reklamować jak kłamliwi sprzedawcy – stwierdził analityk.

– Ale tym razem chcą wykorzystać ostatni wzrost liczby zakażeń żeby trwale zmienić nasz sposób życia – rozwalić naszą kulturę, naszą cywilizację i naszą wspólnotę poprzez wprowadzenie segregacji sanitarnej – początek sanitarnego totalitaryzmu – czytamy we wpisie. – Nie wolno na to pozwolić! – podsumował Krzysztof Szczawiński.

Krzysztof Szczawiński to matematyk i analityk, twórca zignorowanego przez rząd modelu przejścia przez pandemię. „Onet” pisał wcześniej, że założenia modelu Szczawińskiego były „zaskakująco zgodne z założeniami Deklaracji z Great Barrington, stworzonej pół roku później przez niekwestionowane autorytety – profesorów uniwersytetów Harvarda, Stanforda i Oxfordu”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Szczawiński: „Rząd kłamie nt. skuteczności preparatów. Nie wolno im na to pozwolić”

  • 16 grudnia 2021 o 07:51
    Permalink

    Wredni yo malo to powiedziane to wzywa o pomste do nieba ta jest grzech śmiertelny Pan Jezus wskrzeszenia jak Łazarza przywraca wzrok dusze to nie poradzi sobie pandemia Segreguja jak śmieci Pan Bog tak nie robi tylko to jest działanie diabła czyli kłamstwo .Niech Bóg ma tych zdrajców e opiece i oświeci ich

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net