22 czerwca 2024
Wiadomości

Szef Pfizera złapany w Davos. Nie był chętny na rozmowę (WIDEO)

„Rebel News” opublikował nagranie, na którym reporterzy w Davos próbują dowiedzieć się od szefa koncernu Pfizer Alberta Bourla, od kiedy wiedział, że szpryca nie powstrzymuje transmisji koronawirusa SARS-CoV-2. Szef koncernu wyraźnie unikał kontaktu z dziennikarzami i nie odpowiedział na żadne pytanie.

Dziennikarze „Rebel News” Ezra Levant i Avi Temini próbowali zadać pytania szefowi Pfizera. Albert Bourla pojawił się rzecz jasna w Davos, co było okazją do złapania szefa globalnego koncernu na ulicy.

– Panie Bourla, czy mogę zapytać, od kiedy pan wiedział, że szczepionka nie powstrzymuje transmisji [koronawirusa – red. Kr]? Jak długo pan to wiedział, bez mówienia tego publicznie? – zapytał Levant.

– Bardzo dziękuję – odpowiedział szef Pfizera.

Obaj dziennikarze próbowali uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, które ponawiali. Przypominali przy tym fakty, takie jak brak powstrzymywania transmisji oraz zapewnienia o tym, że szpryca będzie „skuteczna w 100 proc.”. Bourla jednak dalej szedł z opuszczoną głową, próbując ignorować dziennikarzy.

– Czy to czas, by przeprosić świat, proszę pana? – dopytał Avi Temini. – Czy nie wstydzi się pan kilku ostatnich lat? – pytał dziennikarz.

Szef Pfizera jednak dalej milczał.

twitter.com / kontrrewolucja.net

Dziękujemy, że jesteś z nami! Prosimy o udostępnienie materiału na Twoich mediach społecznościowych oraz obserwowanie nas na Facebooku. Znacząco też pomożesz w dalszym rozwoju portalu wspierając nas dowolną comiesięczną kwotą poprzez zrzutkę.

Możesz także zapisać się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas najciekawsze informacje z ostatnich dni.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net