Szok. Ministerstwo pandemii przyznaje w końcu, ilu zaszprycowanych jest hospitalizowanych na Covid-19. Andrusiewicz: „Co piąty ostatniej doby był w pełni zaszczepiony”

– Na pewno ostatniej doby mieliśmy rzeczywiście w granicach 20 proc. osób w pełni zaszczepionych – powiedział wczoraj w Radiu Plus rzecznik ministerstwa pandemii Wojciech Andrusiewicz. O ile nie jest żadną nowością, że duża część osób, u których orzeczono Covid-19 to osoby w pełni zaszprycowane, o tyle ministerstwo nigdy tego nie potwierdzało, zaś rządowa propaganda przekonywała niedawno, że choroba koronawirusowa dotyczy w 99 proc. osób czystych.

Andrusiewicz pytany był m.in. o kolejne restrykcje w związku z większą liczbą pozytywnych wyników na koronawirusa. Rzecznik ministerstwa pandemii odparł, że „decydujące jest obłożenie łóżek szpitalnych”.

CZYTAJ TEŻ: Zaszprycowani będą chorować na grypę, a czyści na Covid-19. Oficjalne wytyczne to jawna podkładka po to, by statystyki zgadzały się z narracją o Wielkiej Histerii. Niedzielski przyłapany na kłamstwie

Narzekał także, że Polacy nie chcą badać się wątpliwej jakości testem na obecność koronawirusa. – Jak mówią lekarze, ludzie się nie testują ze strachu przed chorobą. (…) Ostatnią osobą w państwie, która powinna zlecać testy, jest minister zdrowia. O tym, czy test jest wykonywany, decyduje lekarz i obywatel, który źle się czuje – przekonywał.

– Jeżeli popatrzymy na świat, na Europę, to widzimy, że w zaszczepionych społeczeństwach chorują również ludzie zaszczepieni. Jeżeli wyszczepimy 100 proc. społeczeństwa, to również będą chorowali ludzie zaszczepieni – przyznał zapytany o skuteczność preparatów na koronawirusa.

CZYTAJ TEŻ: Dr Witczak w Polsat News o skuteczności szprycy: „Im więcej zaszczepionych, tym większa liczba zakażeń. Nawet ja się tego nie spodziewałem”

Wprost również powiedział, że „na pewno ostatniej doby mieliśmy rzeczywiście w granicach 20 proc. osób w pełni zaszczepionych”, których zgon skategoryzowano jako Covid-19.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

2 komentarze do “Szok. Ministerstwo pandemii przyznaje w końcu, ilu zaszprycowanych jest hospitalizowanych na Covid-19. Andrusiewicz: „Co piąty ostatniej doby był w pełni zaszczepiony”

 • 9 października 2021 o 15:30
  Permalink

  Tych wszystkich pseudolekarzy namawiających nachalnie do „wyszczepienia” preparatami zwanymi dla zmyłki szczepionkami należy wpisać na „czarną listę”. W odpowiedniej chwili urządzimy im Norymbergę 2 , czyli będą wisieć.

  Odpowiedz
  • 9 października 2021 o 19:00
   Permalink

   Tak, spisać ich wszystkich. Kiedy wreszcie zorganizujemy Norymberge @ wezwiemy ich do odpowiedizalności!!!!!!!!!!!!!!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net