Szok. Niedzielski ogłasza, że „nie ma żadnych argumentów, które by mówiły, że restrykcje są potrzebne”

– Nie ma tak naprawdę żadnych argumentów, które by mówiły, że restrykcje są potrzebne. Wszystko przemawia za zupełnie innym scenariuszem – powiedział minister pandemii Adam Niedzielski, komentując kolejną planowaną falę koronawirusa.

W wielkich mediach pojawia się coraz więcej straszenia kolejną falą koronawirusa. Jesienna fala ma nadejść w listopadzie lub w grudniu.

Co ciekawe, minister pandemii Adam Niedzielski nie straszy teraz milionami śmierci ani restrykcjami. Wręcz przeciwnie. Portal i.pl zapytał Niedzielskiego o powrót części restrykcji oraz tzw. nauki zdalnej wprowadzonej pod pretekstem tzw. pandemii.

– Nic takiego nie ma w planach. […] Mamy coraz większą skalę uodpornienia społecznego na koronawirusa. Nie ma tak naprawdę żadnych argumentów, które by mówiły, że restrykcje są potrzebne. Wszystko przemawia za zupełnie innym scenariuszem – powiedział Adam Niedzielski.

Dodał, że nie zostaną najpewniej wprowadzone żadne poważniejsze ograniczenia.

– Mamy nieco inną sytuację niż w poprzednich latach. Wówczas fala we wrześniu i w październiku się rozpędzała i swoje apogeum osiągała na koniec jesieni – przekonywał.

– W tym roku już teraz mamy do czynienia z falą, której kumulacja w zasadzie jest za nami i duża część społeczeństwa nie odnotowała nawet tego faktu. W tej chwili obserwujemy niższe poziomy zakażeń. Widzimy też, że na poziomie liczby hospitalizacji mamy już zupełne odwrócenie trendu, czyli niewielkie spadki – mówił dalej Niedzielski.

i.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net