Szok! W TVP pokazano prawdę nt. tzw. pandemii! „Zamiast rozmawiać z naukowcami, wszczyna się wobec nich postępowania”. Lichocka oburzona (WIDEO)

Nie wiadomo dlaczego, ale w poniedziałek w TVP w programie „Warto rozmawiać” Jan Pospieszalski poprowadził program, w którym przekazano bardzo dużo prawdy na temat tzw. pandemii oraz szkodliwości restrykcji wprowadzonych pod jej pretekstem przez rząd. Dla osób, które czerpią informacje wyłącznie z propagandowych ośrodków medialnych rządzącej partii program ten musiał być ogromnym szokiem. Niesamowite oburzenie emisją wyraziła m.in. poseł Joanna Lichocka.

– „Nigdy nie wrócimy już do normalności”, ostrzega minister Niedzielski przedłużając obostrzenia. A członkowie Rady Medycznej przy premierze obwiniają za ten stan rzeczy niesforne społeczeństwo. Niektórzy lekarze – w tym dr Simon – obwiniają za ten stan rzeczy katolików, którzy podobno przenoszą zakażenia tłocząc się w kościołach – mówił Jan Pospieszalski w programie.

Następnie wskazał na fakt, że „rok po ogłoszeniu pandemii, kolejnych falach zarazy, statystyki pokazują, że szczepienia nie spowodowały oczekiwanego zatrzymania choroby, a polityka lockdownu, w tym także zamknięcie służby zdrowia, przynosi fatalne rezultaty”.

– Walcząc bowiem z koronawirusem, odnotowaliśmy zapaść w leczeniu innych groźnych, przewlekłych chorób. Coraz większa grupa lekarzy głośno wyraża swój niepokój wobec przyjętej, bezalternatywnej, jak widać mało skutecznej, polityki zdrowotnej rządu. Zamiast debaty z tymi naukowcami – rzecznik odpowiedzialności zawodowej Naczelnej Izby Lekarskiej, wszczyna wobec nich postępowania dyscyplinarne – mówił Pospieszalski. Zaznaczył również, że „w dramatycznej sytuacji są też przedsiębiorcy, którzy mimo tarcz i doraźnej pomocy, bankrutują i likwidują firmy”.

Zaproszeni goście również wskazywali, że program nie będzie typowym przekazem o śmiertelnej pandemii zabójczego koronawirusa. Gośćmi w studiu byli Tomasz Wróblewski z Warsaw Enterprise Institute, mec. Piotr Schramm, prawnik, zdalnie łączyli się zaś prof. Zbigniew Martyka, lekarz i ordynator oddziału obserwacyjno-zakaźnego szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej oraz prof. Zbigniew Hałat, epidemiolog, były wiceminister zdrowia.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Wróblewski powiedział, że tzw. pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 to „jedna z mniej szkodliwych zaraz w historii świata”, zaś środki, które podejmuje rząd do walki z nią przynoszą „straszne skutki”. Wymienił chociażby „zatrzymanie, zahamowanie rozwoju gospodarczego większości państw” czy „zerwanie więzi społecznych”.

– Fragmenty programu dostępne są w Internecie – skoro tak wartościowa rzecz poleciała w Telewizji Publicznej, to warto ją obejrzeć. W końcu za telewizję Jacka Kurskiego płacimy wszyscy ogromne pieniądze – 2 miliardy złotych rocznie – zaznacza nczas.com. Na końcu artykułu znajduje się wideo w serwisie YouTube, udostępnione przez jednego z użytkowników serwisu. Jeśli by zaś ono zniknęło, można obejrzeć je w odtwarzaczu na stronie TVP. Trzeba jednak przebrnąć przez szereg reklam.

Oburzenie Lichockiej i cenzura

Ogromne oburzenie programem wyraziła poseł PiS Joanna Lichocka, nawołując nawet do cenzury z powodu „podważania polityki rządu”.

– Dopiero dziś oglądam wczorajszy program Warto rozmawiać. Jan Pospieszalski jest zapewne przeciw lockdownowi, bo nie może zarabiać koncertami ale w mediach publicznych podważać w środku pandemii potrzebę noszenia masek,występować przeciw ograniczeniom itp-no to jest jednak skandal. Zwrócę się od @KurskiPL o wyjaśnienia, jak to możliwe, że w TVP nadawany jest program atakujący walkę z epidemią, podważający politykę rządu w tej sprawie, podważający noszenie maseczek itp. To kolejny raz, gdy coś takiego dzieje się w TVP. Niedopuszczalne przekroczenie granic. Skandaliczny przekaz programu „Warto rozmawiać” w TVP wymaga moim zdaniem także reakcji Rady Mediów Narodowych. Na najbliższym posiedzeniu złożę projekt stanowiska RMN w tej sprawie – napisała w trzech tweetach Lichocka.

Potrzebujemy Twojej pomocy w walce o prawdę.
KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do zrzutki na naszą dalszą
działalność. Dziękujemy za każde wsparcie!

– Pani poseł całkiem otwarcie domaga się sanitarystycznej cenzury w mediach – skomentował publicysta „Do Rzeczy” Łukasz Warzecha.

Z kolei założyciel naszego portalu Dominik Cwikła zachęca, by nie ulegać przesadnemu uwielbieniu dla reżimowej telewizji z powodu jednego tylko krytycznego wobec rządu programu na przestrzeni wielu już lat.

– Fajnie, że w TVP poszedł program Pospieszalskiego obnażający absurdy i szkodliwość restrykcji wprowadzonych pod pretekstem pandemii. Ale nie szalejcie tak z tą „obiektywną telewizją”. Ile lat już obecna ekipa trzęsie TVP, a ile było programów krytycznych wobec rządu?? No właśnie – napisał na Twitterze Cwikła.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

11 thoughts on “Szok! W TVP pokazano prawdę nt. tzw. pandemii! „Zamiast rozmawiać z naukowcami, wszczyna się wobec nich postępowania”. Lichocka oburzona (WIDEO)

 • Avatar
  14 kwietnia 2021 o 17:30
  Permalink

  Pospieszalskiego to akurat już trzeci program, w którym on i prawdziwi eksperci (epidemiolodzy, wirusolodzy) mieszają „pandemię” z błotem.

  Odpowiedz
  • Avatar
   15 kwietnia 2021 o 15:53
   Permalink

   Powiedział szczerą prawdę. Większość Polaków zauważyło te nieprawidłowości w mowie polityków Pis. Robią co chcą pod pretekstem pandemii… A za wszystkie zanotowane przypadki ciągle obwiniają nas, społeczeństwo. Siedzę już 7 miesięcy na nauczaniu zdalnym i wychodzę tak rzadko że nie sądzę abym sprawiała jakieś zagrożenie. Niech ten rząd da nam wreszcie żyć.

   Odpowiedz
 • Avatar
  15 kwietnia 2021 o 13:08
  Permalink

  Niestety prawda bandytów boli Morawiecki Niedzielski reszta żydostwa to zwykli przestępcy

  Odpowiedz
 • Avatar
  15 kwietnia 2021 o 13:10
  Permalink

  Wreszcie lemingi przed telewizorami usłyszaly trochę prawdy. Zapewne szok poznawczy.

  Odpowiedz
 • Avatar
  15 kwietnia 2021 o 13:35
  Permalink

  Wypowiedź Lichockiej oburzająca. Pluje wolnym ludziom w twarz.

  Odpowiedz
 • Avatar
  15 kwietnia 2021 o 14:19
  Permalink

  Aresztować wszystkich którzy odwarzyli się mówić inaczej niż rząd …plebs musi być posłuszny….przecież oni zaburzają sterowanie baranami ….

  Odpowiedz
 • Avatar
  15 kwietnia 2021 o 15:05
  Permalink

  Ten filmik zniknął a tu go znalazłem

  Odpowiedz
 • Avatar
  15 kwietnia 2021 o 15:08
  Permalink

  Pospieszalski to chyba jedyny dziennikarz który się nie sprzedał i robi swoje jak może a widać, że reszta to ze strachu i wygody wszystko powie co rząd filosemitów im karze.

  Odpowiedz
 • Avatar
  15 kwietnia 2021 o 16:28
  Permalink

  No popatrzcie Państwo, w tvp pokazano prawdę na temat pandemii… a czy w tvn24 zrobiono to samo?

  Odpowiedz
 • Avatar
  16 kwietnia 2021 o 11:43
  Permalink

  Pozwolili Pospieszalskiemu na taki występ?
  Kolejna hipokryzja ,widzą ,ze ludzie przejrzeli na oczy i strach poplątał zwoje.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.