„Szpitale covidowe to zbrodnia i rząd o tym wie. Lockdown potrwa jeszcze rok”. Agnieszka Borkiewicz w Korona TV (WIDEO)

– Tu mamy do czynienia właściwie ze zbrodnią. Nie wierzę w to, że rząd nie wie o tych testach – powiedziała Agnieszka Borkiewicz w Korona TV odnosząc się do informacji ujawnionych przez ratownika medycznego z głośnego materiału Wojciecha Sumlińskiego.

– Jeśli mamy do czynienia z fałszerstwem na poziomie tych testów, to ktoś powinien to sprawdzić – dodała dziennikarka Mediów Narodowych, zaznaczając, że „najlepiej, by była to prokuratura lub ktoś z wymiaru sprawiedliwości”.

– Pytałam redaktora Sumlińskiego, czy wystosują zawiadomienie do prokuratury. On powiedział, że póki co, to ten materiał jest publicznym zawiadomieniem do prokuratury. Jeśli nikt nic z tym nie zrobi, to jak powiedział pan Sumliński, oni poczynią dalsze kroki w tym temacie – mówiła Agnieszka Borkiewicz.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Prowadzący rozmowę Dominik Cwikła zapytał gościa Korona TV, czy jej zdaniem restrykcje zostaną wkrótce lub później całkiem zniesione, czy jedynie w części. – Ja nie wierzę szczerze mówiąc, że w szybkim tempie wrócimy do normalności. Patrząc na te narracje, które przez ostatni rok były, nie zadziało się nic takiego, co by mogło spowodować, że moglibyśmy myśleć o szybkim powrocie do normalności – powiedziała Borkiewicz. – Na pewno nie wyjdziemy z tego stanu dosyć szybko – dodała.

W dalszej części programu zaś oceniła, że „w przyszłym roku może coś się zmienić”. – Czyli lockdown jeszcze przez rok? – dopytał Cwikła. – Uważam, że w tym roku na pewno lockdown nas nie opuści. Być może będzie jakaś odwilż w okresie letnim czy nawet niedługo. Ale żeby całkowicie z tego lockdownu odejść? To nie sądzę, patrząc na te ruchy czy samą narrację rządzących – powiedziała Agnieszka Borkiewicz z Mediów Narodowych.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “„Szpitale covidowe to zbrodnia i rząd o tym wie. Lockdown potrwa jeszcze rok”. Agnieszka Borkiewicz w Korona TV (WIDEO)

  • 23 kwietnia 2021 o 07:23
    Permalink

    Bandę zbrodniarzy pod sąd wojskowy, ponieważ robią to z pełną świadomością i premedytacją

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.