Szpryca Niedzielskiego to ściema? Internauci zwracają uwagę na szczegóły zdjęcia (FOTO)

Minister pandemii Adam Niedzielski nie ustaje w nawoływaniu do szprycowania się preparatami na koronawirusa. Nie idzie mu najlepiej, ostatnio wyłączył możliwość komentowania swojego topornego wpisu na Twitterze dotyczącego rzekomo przestającej maleć liczby pozytywnych wyników na koronawirusa. Teraz jednak pojawił się mu inny problem. Internauci zaczynają zarzucać ministrowi, że ten kłamał, jakoby przyjął dwa zastrzyki nieprzebadanego nadal preparatu. Wszystko z powodu zdjęć z przyjęcia rzekomej pierwszej i drugiej szprycy.

Wielu internautów uważa, że zdjęcia są „ustawką” i wykonane zostały jednego dnia. Opublikowano je natomiast w różnych terminach, jako zachętę dla ludu do szprycowania się. Dostrzeżono jednak kilka rzeczy na zdjęciach, które wywołują zastanowienie.

Zaczynając od najmniej rzucających się w oczy szczegółów, co 9 lipca na krześle robiłaby kurtka? Pamiętamy chyba, jaka była temperatura w piątek. Druga rzecz – to samo krzesełko i ta sama osoba aplikująca preparat.

Najbardziej rzuca się w oczy to samo ubranie ministra pandemii – czarna koszulka, czarna maska i te same spodnie dżinsowe.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

5 thoughts on “Szpryca Niedzielskiego to ściema? Internauci zwracają uwagę na szczegóły zdjęcia (FOTO)

 • 13 lipca 2021 o 17:13
  Permalink

  Niedzielski jest biedny. Chodzi w tym samym ubraniu 3 miesiące😂😂😂
  Może zrobimy zrzutkę na odzienie dla Ministra Pandemii?👍🤣

  Odpowiedz
  • 13 lipca 2021 o 21:40
   Permalink

   Kurtka na krześle jest inna 🤣 tego nie widzicie.?

   Odpowiedz
  • 15 lipca 2021 o 13:29
   Permalink

   Ubierane w pośpiechu, że się fartuch zawinął pod nie.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.