Szwecja: incydent w szkole

foto: Wikimedia Commons (edytowane)
foto: Wikimedia Commons (edytowane)

W szwedzkiej szkole doszło do incydentu z udziałem czarnoskórego ucznia. Chłopak sprowokował nauczyciela podczas lekcji, a następnie nazwał go rasistą.

Szwecja po raz kolejny doświadczyła, jak imigranci odwdzięczają się za „tolerancję”. Czarnoskóry chłopak nazwał swojego nauczyciela rasistą po tym, jak ten zwrócił mu uwagę z powodu niewłaściwego zachowania na lekcji. Nastolatkowi nie spodobało się także nazwanie go imigrantem. Pod adresem nauczyciela padły przekleństwa i wyzwiska.  Szwedzki pedagog w emocjonalny sposób próbował wytłumaczyć uczniowi, że od lat pomaga imigrantom i ich dzieciom zdobyć wykształcenie i pracę. Chłopak jednak nadal zachowywał się arogancko i odparł, iż „nie prosił wcale o żadną pomoc”. Mężczyzna uderzył pięścią w stół, a na koniec wyprowadził sprawiającego problemy ucznia z klasy. Incydent został uwieczniony na filmie, który trafił do sieci.

Maj/kresy.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net