2 kwietnia 2024
Wiadomości

Szwecja to kraj terroru politycznej poprawności

Tuszowanie przestępstw imigrantów i wszechobecna poprawność polityczna, przybierająca znamiona terroru – tak wygląda obecnie Szwecja, jak przyznaje popularny niegdyś muzyk Jerzy Grunwald. Artysta stwierdził, że po latach mieszkania za morzem wraca do Polski, ponieważ w dzisiejszej Szwecji nie da się już żyć.

– To jest terror. To zaprzeczanie czemuś, co widać gołym okiem. Wmawianie społeczeństwu, że ma być wielokulturowe – relacjonuje Grunwald. – Nagle okazuje się, że uchodźcy mają większe prawa. Nie można nic powiedzieć na muzułmanina, który na ulicy popełnia przestępstwo, gwałci, obraża, nie chce pracować. Do czego to prowadzi? Jesteśmy gośćmi we własnym kraju – dodaje muzyk. Według relacji artysty szwedzkie służby porządkowe muszą za wszelką cenę ukrywać przed społeczeństwem, że imigranci przyczyniają się do wzrostu przestępczości. Rozkaz, by kryć muzułmańskich przestępców, pochodzi z samej góry. Relacja muzyka pokrywa się z tym, co nie tak dawno stwierdził policjant z Örebro, Peter Springare (TUTAJ). 

– Każda forma krytyki poemigracyjnej jest postrzegana jako rasizm, ksenofobia. Ma to bardzo daleko idące skutki. My jako społeczeństwo nie czujemy się tam bezpieczni – denerwuje się Grunwald. Jak przyznaje muzyk, władze szwedzkie faworyzują nowych przybyszy kosztem rdzennej ludności. Nawet emerytury Szwedów są okrajane po to, by starczyło pieniędzy na zasiłki dla imigrantów. Artysta, który przez wiele lat mieszkał w różnych krajach świata, zamierza ostatecznie wrócić do Polski, ponieważ – jak twierdzi – w Szwecji nie da się już normalnie funkcjonować. – Ucieczka to może zbyt duże słowo, ale rzeczywiście zamierzam emigrować we wrześniu – mówi Grunwald.

pch24.pl, tvp.info

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net