Imigrant molestował dziewczynkę

foto: Pixabay
foto: Pixabay

Szwedka przyjęła pod swój dach imigranta z Erytrei. Przygotowała mu miejsce w pokoju, który dotąd zajmowała jej dziesięcioletnia córka. Mężczyzna wkrótce zaczął molestować dziewczynkę.

Matka trójki dzieci, w tym dziesięcioletniej Emmy, przyjęła do swego domu imigranta z Afryki. Dziewczynka wkrótce zaczęła być molestowana przez imigranta, jednak bała się o tym powiedzieć matce. Sprawa wyszła na jaw, gdy Emma powiedziała o wszystkim swojej koleżance, która przekazała tę informację własnej mamie.

Policja zabrała Isaaca – niechcianego gościa z Erytrei – na przesłuchanie. Mężczyzna początkowo zaprzeczał, twierdząc że ma dziewczynę w Afryce i nie interesuje go mała Szwedka. W końcu jednak przyznał się do napastowania dziewczynki.

Dokładny wiek Isaaca jest nieznany. Chłopak twierdzi, że ma 15 lat, lecz nie posiada aktu urodzenia, a imigranci często udają młodszych. Gdyby miał 16 lat, groziłyby mu poważniejsze konsekwencje prawne. Zasądzono wobec niego jedynie wizyty w poradni, które mają mu pomóc w przystosowaniu się do panujących w Szwecji norm.

Maj/kresy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net