T. G. Stala o placówkach aborcyjnych: „Być może za kilka lat naszą jedyną bronią będzie biała róża, jak u Mary Wagner. Albo znajdą się śmiałkowie, którzy będą wysadzali je w powietrze” (WIDEO)

Tomasz Grzegorz Stala w Korona TV zwrócił uwagę, że rośnie agresja ze strony lewicowych bojówek, co widać było podczas tzw. strajku kobiet, gdy pod pretekstem walki o prawo do mordowania dzieci bandy napadały na przypadkowych ludzi, dziennikarzy oraz niszczyły prywatne mienie, m.in. samochody i kościoły. Szef wydawnictwa 3DOM zastanawiał się, czy jest realny scenariusz, że wkrótce tego typu bojówki rozpoczną „fizyczną eliminację osób, które są dla tej grupy przeciwstawne”.

Rozmowa rozpoczęła się od przedstawienia nowej książki wydawnictwa 3DOM „Zapiski Julki rewolucjonistki” nieznanej autorki bądź autora, która książkę napisała pod pseudonimem „Julia Lempart-Suchanow”. Od książki rozmowa przeszła do tematu popularności lewicowych poglądów wśród młodzieży oraz tzw. strajku kobiet i agresji ze strony środowisk z nim związanych.

– Bądźmy gotowi na to, że będziemy musieli odpowiedzieć na gwałt gwałtem – powiedział Stala.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Dopytany o to, czy takie zagrożenie jest realne, gość Korona TV odpowiedział, że „nie wiemy, co przyniesie nam kolejny dzień”. – Spadki i skoki zachorowań są różne. Nie wiadomo, kiedy znowu rząd PiS uzna, że te „strajki kobiet” są potrzebne w jakiś sposób do rozładowania atmosfery pandemicznej albo do potwierdzenia jakichś działań. Kiedy znowu jakimś ruchem wyciągnie niechcący osoby na ulice, które zaczną protestować. Wszystko dąży do tego, żeby było zwarcie. Widzimy, jaka jest polaryzacja społeczeństwa – kontynuował Tomasz Grzegorz Stala.

– W perspektywie kilku lat musimy liczyć się z tym, że naszą jedyną bronią będzie – tak jak u Mary Wagner – biała róża, gdzie przy legalnych „klinikach” aborcyjnych będziemy protestować, albo – jak pisał Andrzej Solak w książce „Wojownicy Chrystusa” – że znajdą się śmiałkowie, którzy będą wysadzali w powietrze takie „kliniki” aborcyjne – dodał Stala.

– A należałoby tak robić? – zapytał prowadzący Dominik Cwikła. Odpowiedź na to pytanie jak i cały program z Tomaszem Grzegorzem Stalą, szefem wydawnictwa 3DOM można obejrzeć poniżej.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.