„Tak, grozi nam przymus szczepień. Niedzielski będzie winny ludobójstwa, Bóg go surowo osądzi”. Roman Fritz w Korona TV (WIDEO)

Wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej Roman Fritz w Korona TV wyznał, że jeszcze dwa miesiące temu nie wierzył w to, że realnie grozi nam przymusowa aplikacja preparatów na Covid-19. Obecnie jednak zmienił zdanie. Skrytykował też działania ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, nie szczędząc przy tym ostrych słów.

Prowadzący program Dominik Cwikła zapytał o pomysł karania grzywną w wysokości 10 tys. zł osób, które się nie zaszczepią. – Czy pana zdaniem tego typu postulaty mogą wyjść poza sferę marzeń niektórych osób, czy grozi nam przymus szczepień na Covid-19 tymi preparatami? – zapytał Cwikła.

Roman Fritz odpowiedział, że „grozi”. – Jeszcze dwa miesiące temu powiedziałbym, że nie. Ale wypowiadają się na ten temat osoby powszechnie znane w Polsce – mówił wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej. Jako przykład przywołał niedawno wygłoszoną opinię unioposeł Janiny Ochojskiej. – Ona nawiązała do wicepremiera Jarosława Gowina, który już wcześniej deklarował powszechność szczepień. A więc mamy kolejny fałsz, ponieważ na samym początku tej wielkiej akcji były przytoczone trzy przymiotniki do tej akcji wyszczepiania całego narodu. Szczepionka miała być darmowa, bezpieczna i dobrowolna. Jak się okazało, nic z tego nie jest dotrzymane – stwierdził Fritz z Konfederacji Korony Polskiej.

Przypomniał również, że tzw. szczepionki to w rzeczywistości „eksperyment medyczny”, o czym mówił w telewizji Trwam dr Zbigniew Hałat. – Skorygował redaktora prowadzącego z nim wywiad i powiedział „jaka szczepionka? Nie ma czegoś takiego. Jest eksperyment medyczny. Na masową skalę prowadzony” – mówił Fritz.

Zostały trzy dni zrzutki! Wesprzyj rozwój niezależnych, bezpartyjnych mediów. KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do zrzutki. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

W dalszej części programu w Korona TV Roman Fritz ostro skrytykował ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. – Traktuję tego człowieka w kategoriach osoby, która prowadzi nawę polskiej zdrowotności do przepaści. Już abstrahując od tego, jak się on zachowuje w wywiadach. Ostatnio w Radio ZET jako taki bezczelny arogant, który nie lubi pewnych pytań, na inne nie odpowiada, trzyma nos wysoko w górze. Natomiast ten człowiek i cała ta ekipa, będzie winny ludobójstwa – stwierdził wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej.

– Historia, a na pewno Pan, Bóg, go surowo osądzi. To jest niedopuszczalne, żeby w pół roku 100 tys. osób w Polsce zmarło nie z powodu covida, ale z powodu fatalnych decyzji ministerstwa zdrowia, które powinno się nazywać ministerstwem śmierci – ocenił Roman Fritz.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

3 thoughts on “„Tak, grozi nam przymus szczepień. Niedzielski będzie winny ludobójstwa, Bóg go surowo osądzi”. Roman Fritz w Korona TV (WIDEO)

 • Avatar
  28 kwietnia 2021 o 11:24
  Permalink

  Wymorduje tysiące ludzi i bóg go osądzi.
  Jakoś mało pocieszające to stwierdzenie, HITLER, STALIN, MAO, MORDOWALI, PROWADZILI TERROR I CO?!
  BÓG NA TO PATRZY? Coś tu nie pasuje.
  Niedzielski bez sądu z całą tą grupą GANGSTERÓW, POWINNI WISIEĆ.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.