Tak manipuluje ministerstwo pandemii. Zgon części osób w pełni zaszprycowanych liczony jako „niezaszczepiony”

Ministerstwo pandemii opublikowało kilka dni temu informację o zgonach osób skategoryzowanych jako śmierć związana z Covid-19. Rozróżniono w niej, kto był zaszprycowany, a kto rzekomo nie. Manipulacja polega na prostym podziale, gdzie jako osoba „niezaszczepiona” widnieje także taka, która zmarła w ciągu dwóch tygodni od przyjęcia drugiej dawki warunkowo dopuszczonego do obrotu produktu medycznego. Mało tego – ministerstwo zaklina się, że „zgony nie są związane ze szczepieniem”.

Ministerstwo pandemii udostępniło w piątek grafikę z liczbą zgonów uznawanych za związane z covidem od początku aplikowania w Polsce nieprzebadanego preparatu oraz liczbą zgonów osób uznanych za „w pełni zaszczepione”.

– Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych 6,73 proc. stanowiły osoby zaszczepione. Zgony nie są związane ze szczepieniem – przekonuje ministerstwo w swoim wpisie.

Do komunikatu dodano ważną uwagę. Otóż są to „Zgony osób zakażonych po upływie 14 dni od pełnego zaszczepienia”.

– Czyli osoba, która przyjęła drugą szprycę, ale zmarła w ciągu 14 dni od tego momentu, jest uznawana tutaj za „niezaszczepioną” i jednocześnie ministerstwo pandemii twierdzi, że zgon nie ma związku z zaszprycowaniem, tak? Ktoś to łyka? – pyta założyciel naszego portalu Dominik Cwikła.

Należy także przypomnieć, że od kilku miesięcy według wytycznych dla szpitali, osoby w pełni zaszprycowane nie mają wykonywanych testów na Covid-19. Preparat jednocześnie nie daje permanentnej ochrony. Oznacza to, że liczba osób zaszprycowanych, które według rządowego kryterium byłyby uznane za zmarłe z powodu koronawirusa, nie trafiają do statystyki.

twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

2 komentarze do “Tak manipuluje ministerstwo pandemii. Zgon części osób w pełni zaszprycowanych liczony jako „niezaszczepiony”

 • 9 grudnia 2021 o 09:34
  Permalink

  Podobnie jest w Szwecji. Osoba zaszczepiona jedna dawka , gdy zchoruje lub umrze w przeciagu 2 tygodni na covida zaliczana jest jako niezaszczepiona. Osoba ktora jest po dwoch szprycach jesli w przeciagu 3 tygodni zachoruje na covida lub umrze z jego piwodu zaliczana jest jako niezaszczepiona . Ten przekret , to oszustwo jest praktykowane w kazdym kraju.

  Odpowiedz
  • 9 grudnia 2021 o 20:08
   Permalink

   wiedzą o tragicznych skutkach szprycy i nie dość, że dalej w to brną to jeszcze zakłamują fakty. Toż to zbrodnia z premedytacją ! Kara śmierci musi być oraz potępienie na wieki, nazwiska na czarnej liście zbrodniarzy.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net