HIT! Tak wygląda demokracja. Myli sędzię SN w USA z posłem w Sejmie i oburza się na swoje tezy. Potem pewnie pójdzie na wybory (WIDEO)

Patryk Sykut udostępnił na Twitterze fragment przemówienia młodej dziewczyny, która komentowała nominację Amy Coney Barrett na sędzię Sądu Najwyższego w USA. O ile wygadywane przez nią bzdury słusznie bawią i żenują jednocześnie, o tyle lada moment będzie miała – a może już teraz je ma – niczym nieskrępowane prawo wyborcze.

Na nagraniu widzimy emocjonującą się młodą dziewczynę, która komentuje w tonie oburzenia nominację Barrett na Sędzię Sądu Najwyższego.

Na sam początek dziewczyna mówi, że „weszła nowa osoba do Sejmu czy łotewer”, ukazując podstawowy brak wiedzy o tym, co się dzieje i jakie funkcje kto sprawuje.

– No i ona chce zabić kobietę za aborcję – wypala nie wiadomo skąd. – Jak popełnia aborcję to chce zabić tę osobę za robienie aborcji – przekonuje dalej uśmiechając się.

– Jak widać Ameryka spada na psy, bo ja pier***ę [cenzura red. Kr] to jest mordowanie dwóch osób na raz. Znaczy jakby nie dwóch osób na raz, ale to jest po prostu morderstwo. Jakby dlaczego ty zabijesz kogoś za… za aborcję, jak to jest aborcja tylko można robić w jakimś tam przedziale czasu a to nie jest jeszcze dziecko tylko komórka – kompromituje się dalej.

– To nie jest morderstwo. To zabijanie człowieka to jest morderstwo – kontynuuje, uderzając się ręką w czoło.

– Amy Coney Barrett została sędzią Sądu Najwyższego w USA. Znana z konserwatywnych i antyaborcyjnych poglądów. Zaczął się lament po jej nominacji. – Ona chce zabijać kobiety dokonujące aborcji! – Czyli chce w sumie zabić dwie osoby! – A nie jednak nie dwie. Płód to nie człowiek – skwitował Sykut.

My nie wiemy, skąd niewiasta wzięła rewelacyjne wieści o chęci mordowania kobiet za zamordowanie dziecka ze strony sędzi Barrett. Nie wiemy też, w jakiej szkole jest poziom nauczania, którego efekty zaprezentowała dziewczyna z nagrania. Wiemy jednak, że czasem lepiej wstrzymać się z publicznym wygadywaniem bzdur. I wiemy też, m.in. na podstawie tego nagrania, że w demokracji po prostu nie może być dobrze.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.