Tak wyglądają „wolne media” przy partii. Zdjęto tekst bo krytykował PKP w czasach „dobrej zmiany”?

Na prorządowym portalu wpolityce.pl pojawił się krytyczny wobec PKP tekst Marka Pyzy pt. „Jak upokorzyć pasażera, czyli PRL w PKP ma się świetnie”. Łukasz Warzecha zauważył, że dość szybko został usunięty ze strony. Prawdopodobnie ze względu na to, że Internauci zaczęli pisać o zdjęciu artykułu krytycznego wobec „idealnej sytuacji w kraju pod rządami dobrej zmiany”, został przywrócony.

– Piszę do Państwa z Pendolino. Opublikuję ten tekst, gdy tylko dojadę – w najnowocześniejszych w tej części Europy pociągach nie ma przecież bezprzewodowego internetu, a Polska Cyfrowa działa tak, że przy wyjeździe koleją z większego miasta gubimy nawet zasięg w telefonach, nie mówiąc już o różnych LTE, H+ czy innych symbolach, które nie wyświetlają się na górze ekranu. Nie wiem jednak, kiedy dojadę, bo na razie Pendolino nie ruszył. Ale nie narzekam. Czekamy na odjazd z Krakowa dopiero 15 minut – pisał Marek Pyza.

Ukazując mierność PKP, która przecież trwa od dawna, niezależnie kto sprawuje rządy, swój wpis podsumował pozdrowieniami dla „prezesa Chraniuka, prezesa Mamińskiego i ministra Adamczyka”. – Wasze pociągi muszą wyglądać naprawdę wspaniale zza szyb waszych limuzyn – zakończył.

Okazuje się, że tekst najwyraźniej nie wpisywał się w „silne państwo dobrej zmiany” i został usunięty ze strony.

– Jajec ciąg dalszy. Wczoraj na portalu Braci ukazał się tekst Marka Pyzy, taki, jak widać na zrzucpie ekranu, podsumowujący działalność Narodowego Przewoźnika Kolejowego. I hokus-pokus – dziś tekstu już nie ma. Chyba się nie wpisywał w linię – napisał Łukasz Warzecha na Twitterze.

„Dla potwierdzenia” Damian Zieliński wrzucił screen pokazujący, że pod adresem, na którym znajdował się tekst, artykuł już się nie wyświetla.

– Dlaczego @michalkarnowski ukrywa patologię, która panuje w PKP? – zapytał.

Obecnie tekst ten jest już dostępny. Ostatnia aktualizacja wyświetlana na stronie wskazuje, że został przywrócony około godz. 10.30.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.