Tak, znowu Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka cytowalnym autorytetem dla mińskich mediów. „Doczekała się sławy w białoruskiej TV” (WIDEO)

Barbara Kurdej-Szatan została zacytowana przez białoruskie media. Chodzi o jej wypowiedź, którą już usunęła, na temat Straży Granicznej.

Barbara Kurdej-Szatan ma obecnie poważne problemy wizerunkowe, a sława w białoruskich mediach bynajmniej ich nie zlikwiduje. Kanał „Bielaruś24” zacytował słowa aktorki na temat polskiej Straży Granicznej. Fragment programu udostępnił na Twitterze Witold Tumanowicz.

– O patocelebrytka doczekała się sławy w białoruskiej TV. Беларусь-24 podaje wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan o @Straz_Graniczna! „Polska artystka nazwała Strażników Granicznych maszynami bez serca”. Wstyd i Hańba! – czytamy.

– KURA !!!!!!!!!! Kuraaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kura „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kura !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*aaaaaaaaa !!!!!!!! I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek ???? Wszyscy wiecie co się wydarzyło i co się dzieje dookoła !!!!!! – napisała aktorka w swoim głośnym wpisie, który został później przez nią usunięty [cenz. red. – Kr].

Kurdej-Szatan przeprosiła za swój post. Mimo tego Okręgowa w Warszawie wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej.

Aktorka straciła przez swój skandaliczny wpis angaż w TVP oraz najpewniej w Polsacie. Z powodu pozbycia się jej postaci, role stracili również aktorzy Sławomir Uniatowski oraz Mateusz Damięcki, którzy mają do Kurdej-Szatan żal o tę sytuację.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net