6 grudnia 2023
Wiadomości

Terlecki twierdzi, że „antyszczepionkowi” posłowie mogą mieć problem z miejscem na liście wyborczej

– Będziemy sceptyczni wobec obecności na listach wyborczych posłów, z którymi powtarzają się kłopoty i przedkładają własne opinie nad interes Zjednoczonej Prawicy – powiedział wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, pytany o posłów ze swojego ugrupowania, o których mówić się będzie „antyszczepionkowcy”.

Terlecki wczoraj w Programie Pierwszym Polskiego Radia mówił o ośmiu „antyszczepionkowych” posłach. Niesprecyzowano oczywiście, co to pojęcie oznacza, więc pozostają domysły, że chodzi o posłów sprzeciwiających się Wielkiej Histerii i wprowadzanym pod tejże pretekstem restrykcjom. Wspomniano też o poseł z ZP, która wyszła z sali obrad, gdy marszałek Elżbieta Witek zażądała, by zasłoniła usta i nos lub wyszła.

Zapytany o to, czy poseł ta bądź ci „antyszczepionkowi” ponosą jakieś konsekwencje, Terlecki wprost odpowiedział, że „nie”. – Trochę tak jest, że nie na wszystko możemy reagować tak, jakbyśmy chcieli. Bo jednak musimy utrzymać tę jedność klubu i siłę, przewagę naszych głosów – podkreślił.

– Granicą z pewnością będzie lista wyborcza w wyborach za dwa lata, bo ci, z którymi powtarzają się kłopoty i którzy jakby swoje własne opinie czy indywidualne poglądy przedkładają ponad interes Zjednoczonej Prawicy, klubu parlamentarnego, to oczywiste jest, że będziemy wobec takich posłów bardzo sceptyczni, gdy zechcą znaleźć się na naszych listach wyborczych – zapowiedział Terlecki.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Jeden komentarz do “Terlecki twierdzi, że „antyszczepionkowi” posłowie mogą mieć problem z miejscem na liście wyborczej

  • Straty w ludziach uzupełnia nowymi polakami z piaskow pustyni ktorych produkuja na potege.Koszerny elektorat coto po polskie ani mru mru .Ale juz niedługo idisz to bedzie podstawowy jezyk tej pejsatej koloni.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net