Terlikowski: posłowie postawieni wobec prostego wyboru

foto: Facebook
foto: Facebook

Tomasz Terlikowski, katolicki publicysta, stwierdził, że posłowie będą musieli wybrać, po której stronie są. Fundacja Pro – Prawo do Życia złożyła podpisy pod projektem ustawy zakazującej mordowania ludzi, neofeministki zaś projekt przeciwny. Sejm musi zdecydować, po której stronie się opowiedzieć.

„Zwolennicy zabijania nienarodzonych zebrali 160 tysięcy podpisów pod swoim projektem. I teraz posłowie wszystkich klubów zostaną postawieni wobec prostego wyboru: jesteście za czy przeciw życiu? Chcecie życia bronić czy zabijać niepełnosprawnych albo ludzi z nieodpowiednim pochodzeniem? Jesteście za cywilizacją życia czy śmierci?” – pisze Terlikowski na Facebooku.

„Panie i panowie posłowie pokażcie, że jesteście ludźmi odwagi, a nie ciamciaramciami… I pokażcie, że nie tylko siedzieliście na spotkaniach z Franciszkiem, ale też usłyszeliście Jego apel o ochronę i szacunek dla KAŻDEGO życia ludzkiego. Teraz jest czas sprawdzianu Waszych intencji, Waszej postawy pro life i wreszcie Waszego człowieczeństwa. Odwagi!” – pisze Tomasz Terlikowski.

Fundacja Pro – Prawo do Życia na początku lipca złożyła w Sejmie ponad 450 tys. podpisów pod projektem zupełnie zakazującym mordowania nienarodzonych dzieci. Środowiska neofeministyczne zaś złożyły ponad 100 tys. podpisów pod projektem poszerzającym prawo do mordowania ludzi. Część środowisk prawniczych zauważa, że część z tych podpisów może zostać zakwestionowana z powodu rozpoczęcia zbiórki przed ustanowienie komitetu inicjatywy ustawodawczej.

CWIK/Facebook, ordoiuris.pl, Kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net