2 kwietnia 2024
Wiadomości

To chyba coś nowego o Putinie, ale sami już nie wiemy. Ma nie żyć od kilku miesięcy, wywieziono go z Wałdaju, a ostatnio skremowano. Na Kremlu zastępuje go sobowtór z FSB

Bajki na temat Władimira Putina – które są tak idiotyczne, że ciężko właściwie stwierdzić, po co są produkowane – były już przeróżne. A to miał oszaleć, a to być po zawale, a to znowu obalała go demokratyczna opozycja. Teraz jednak pojawiła się nowa wersja. Otóż rosyjski prezydent ma być martwy już od kilku miesięcy, a jego ciało miało zostać skremowane. Na Kremlu zaś przebywa jego sobowtór.

O sprawie, ale w dość poważnym tonie, napisał portal o2.pl, który powołuje się na konto na Telegramie „Generał SWR”. A konkretnie na wpis z października ubiegłego roku.

Według tegoż, prezydent Rosji Władimir Putin miał umrzeć 26 października.

– Wczoraj po południu stan zdrowia prezydenta Rosji Władimira Putina zaczął się gwałtownie pogarszać. Około godziny 20 czasu moskiewskiego dyżurujący lekarze wezwali dodatkowy zespół, który po przybyciu na miejsce w ciągu piętnastu minut rozpoczął reanimację prezydenta, wówczas stan Putina był krytyczny. O godzinie 20.42 czasu moskiewskiego lekarze przerwali reanimację i stwierdzili zgon prezydenta – napisano w poście na Telegramie w dniu 27 października.

Portal o2.pl dodaje, że autorem konta ma być najpewniej były oficer Służby Wywiadu Zagranicznego Rosji. Z kolei władzę na Kremlu ma sprawować Nikołaj Patruszew, rosyjski polityk i oficer FSB w stopniu generała.

– Szara eminencja Kremla. Putina na spotkaniach zastępować ma z kolei sobowtór. Albo i kilka sobowtórów, bo tych prezydent Rosji miał mieć przygotowanych na różne okoliczności – podaje portal o2.pl.

Z kolei ostatnio konto, na które powołuje się portal przekazało, iż zwłoki prezydenta do tej pory czekały na kremację. Wpis pojawił się w nocy z soboty na niedzielę.

– Najbliższej nocy w trybie operacji specjalnej prowadzone będą przygotowania do wywiezienia zwłok zmarłego prezydenta Rosji Władimira Putina z jego rezydencji we Wałdaju na miejsce kremacji. Ciało Putina nadal znajduje się w zamrażarce we Wałdaju. Będziemy informować o tym, co się dzieje, gdy tylko pojawią się informacje – przekonuje konto na Telegramie „Generał SWR” cytowany przez o2.pl.

o2.pl / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. Wiki

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net