To jest INWAZJA! Horda imigrantów zmierza w kierunku naszej granicy. Warzecha: To praktycznie wojna (WIDEO)

Popularny profil na Twitterze Liveuamap opublikował kilka nagrań pokazujących hordy nielegalnych imigrantów zmierzających do naszej granicy. Biorąc pod uwagę fakt, że tego typu grup pojawia się z każdym dniem więcej i stają się coraz liczniejsze, w praktyce mamy do czynienia z próbą inwazji nielegalnych imigrantów na nasz kraj. Na chwilę obecną Straż Graniczna informuje, że utrzymuje naszą granicę mimo coraz agresywniejszych i zuchwałych prób jej przekroczenia.

Na załączonych nagraniach widzimy hordę imigrantów, która zmierza od strony Białorusi w kierunku granicy z Polską. Nagranie zostało wykonane ze wzniesienia obok kolumny nachodźców. Po słyszanych dobrze głosach w nagraniu można wnioskować, że wśród tych ludzi nie są żadne osoby słowiańskiego pochodzenia, lecz arabskiego lub z państw Azji centralnej.

Drugie nagranie pokazuje kolumnę z perspektywy jadącego z naprzeciwka samochodu. Tłum jest ogromny. Z załączonego do nagrania linka do oryginału w serwisie Telegram dowiadujemy się, że „kolumna znacznie się powiększyła” i „setki” ludzi zmierzają do naszej granicy.

CZYTAJ TEŻ: Rakowski: Jeśli imigranci wejdą, to już jesteśmy przegrani

– Ale zaraz jakiś pożyteczny idiota znów napisze o maltretowaniu kobiet i dzieci i o „mordercach ze Straży Granicznej”. A to praktycznie jest wojna – skomentował na Twitterze publicysta Łukasz Warzecha.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net