To już pewne. Izraelczycy bez trzeciej szprycy stracą paszporty covidowe. Czy reszta świata weźmie z Żydów przykład?

Około 1,5 mln obywateli państwa Izrael utraci paszport covidowy. Są to osoby, które nie przyjmą trzeciej dawki szprycy na koronawirusa. Bez tzw. zielonej przepustki, w Izraelu jest się wykluczonym społecznie.

Według wprowadzonych przez rząd Izraela przepisów, sześć miesięcy po przyjęciu drugiej dawki należy przyjąć trzecią dawkę szprycy. Paszport covidowy będzie ważny przez pół roku.

Oznacza to, że po przyjęciu drugiej dawki preparatu na koronawirusa, należy w ciągu pół roku przyjąć kolejną. Inaczej traci się paszport covidowy i staje się „antyszczepionkowcem” wykluczonym społecznie.

Drugie ukłucie nieprzebadanym w pełni preparatem przyjęło dotychczas 4,7 mln mieszkańców państwa żydowskiego. 3,2 mln zaś przyjęło trzecią dawkę. Pozostałe 1,5 mln utraci paszporty covidowe.

Istnieje możliwość otrzymania tymczasowego paszportu dla osób z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa. Trzeba jednak za niego zapłacić bezpośrednio.

Rząd państwa położonego w Palestynie ogłosił również, że ozdrowieńcy także będą musieli przyjąć preparat na koronawirusa, by posiadać paszport covidowy. Wcześniej otrzymali go bez szprycowania się.

Trzecia dawka szprycy na koronawirusa jest aplikowana w Izraelu wszystkim od 12 roku życia.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net