To nie żart. Lempart o zezłoszczonej na nią sprzątaczce: „Pracuje dla grupy przestępczej”

Marta Lempart na łamach „Onetu” oceniła, że potraktowana przez nią z pogardą sprzątaczka pracuje dla „zorganizowanej grupy przestępczej”. Mało tego – nie przez Lempart, ale właśnie przez PiS miała mieć więcej pracy poprzez zmywanie rozlanej czerwonej farby.

Niedawno opinię społeczną zszokowała pogarda, z jaką Marta Lempart potraktowała sprzątaczkę pod siedzibą PiS. Kobieta była zezłoszczona, ponieważ lewicowa bojówkarka dorobiła jej pracy. Na uwagę, by Lempart posprzątała rozlaną przez siebie farbę, liderka tzw. strajku kobiet odpowiedziała, że tego nie zrobi.

Postawę Lempart krytykowały nawet skrajne lewicowe grupy. Teraz liderka proaborcyjnych bojówek na łamach „Onetu” zrzuciła z siebie winę, obarczając nią… PiS i sprzątaczkę.

– Rozumiem, że pani sprzątająca była wściekła i że ma dodatkową robotę przez to, kim jest jej pracodawca: zorganizowaną grupą przestępczą, działającą z pozycji partii politycznej. PiS powinien dopłacać osobom przez siebie zatrudnianym, bo to one ponoszą konsekwencje tego, że ludzie tak nienawidzą tej partii i przeciwko niej protestują – przekonywała Lempart.

Dodała, że sytuacja w kraju dokłada pracy także innym osobom. – Żadna z nas się na to nie pisała. Ja też nie pisałam się na to, czym się teraz muszę zajmować. Za wszystko to, co się dzieje i za to, że cierpią niewinni ludzie, odpowiada PiS. To jest ciągle ta sama historia. Tak samo protesty powodują, że ktoś gdzieś nie może dojechać, nie może czegoś załatwić. Ale to nie powód, aby przestać protestować – kontynuowała Lempart.

Zaprzeczyła także opiniom, że powinna zapłacić kobiecie sprzątającej za ówczesną sytuację. – Nie zgadzam się z tym. Tak samo my nie powinniśmy płacić za radiowozy przed domem Jarosława Kaczyńskiego. To właśnie prezes PiS powinien ponosić konsekwencje swoich decyzji politycznych – przekonywała Lempart.

Ciężko nie pomyśleć, że Marta Lempart może być opłaconym przez PiS działaczem, mającym swoimi kompromitacjami podtrzymywać poparcie społeczne dla partii. Oczywiście, jest możliwość, że jest za mało bystra, by zrozumieć, że działa na korzyść rządzącej oligarchii.

onet.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net