To nie żart. Rząd w Wiedniu nakazał noszenie masek w domu. „Łaskawie” pozwala je zdejmować w swojej sypialni

W związku z Wielką Histerią wokół nowego wariantu Omikron, rząd w Wiedniu wprowadził nowe restrykcje dla swoich obywateli, czy też raczej niewolników. Wśród nich znalazł się m.in. nakaz noszenia maski w domu, jeżeli są podejrzani zaledwie o zakażenie tym wariantem. Większość austriackich landów zaakceptowała żądania władz centralnych.

Osoby, które podejrzewane są o zakażenie wariantem Omikron koronawirusa SARS-CoV-2 mają – według wiedeńskiego rządu – nosić maski FFFP2 w swoich domach. „Der Standard” precyzuje, że nie trzeba jej nosić w „prywatnej strefie mieszkalnej”, jak np. w sypialni czy w pokoju dziecięcym (sic!).

Ponadto władze nakazały mierzenie temperatury ciała dwa razy dziennie przez 10 dni bezsądowego aresztu domowego, powszechnie nazywanego „kwarantanną”. Sam areszt trwa co najmniej 14 dni.

Osoby zamknięte będą testowane na obecność koronawirusa pierwszego i trzynastego dnia aresztu. Ten zostanie zakończony, jeśli test w trzynastym dniu zamknięcia da wynik negatywny.

Od aresztu nie chroni paszport covidowy ani status ozdrowieńca. Rząd w Wiedniu twierdzi, że nie tylko preparaty od globalnych koncernów, ale „nawet infekcja jednym z poprzednich wariantów koronawirusa nie zapewnia już kompleksowej ochrony”.

Austria jest państwem federalnym, w związku z czym władze poszczególnych krajów wydają oddzielne komunikaty o wdrożeniu lub odrzuceniu decyzji władz centralnych. „Die Presse” poinformowało, że osiem landów przyjęło restrykcje. Są to: Wiedeń, Burgenland, Vorarlberg, Karyntia, Salzburg, Styria, Tyrol i Dolna Austria.

interia.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

2 komentarze do “To nie żart. Rząd w Wiedniu nakazał noszenie masek w domu. „Łaskawie” pozwala je zdejmować w swojej sypialni

  • 18 grudnia 2021 o 11:11
    Permalink

    a Mautahusen tez otwozra na nowo???
    a skad byl adolfek?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net