To nie żart. Trudeau: „Chińczycy mają prawo protestować przeciwko lockdownowi”. Media robią ze zbrodniarza obrońcę praw człowieka

Premier Kanady Justin Trudeau, który zasłynął z brutalnego spacyfikowania Konwoju Wolności – pokojowego protestu Kanadyjczyków przeciwko ostrym restrykcjom wielkohisterycznym – powiedział teraz, że Chińczycy mają prawo protestować przeciwko lockdownowi.

– Wszyscy w Chinach powinni mieć możliwość protestowania i wyrażania siebie, a Kanadyjczycy uważnie obserwują protesty przeciwko polityce zerowej COVID-19 w tym kraju – powiedział premier Trudeau cytowany przez Reuters.

– Będziemy nadal zapewniać, że Chiny wiedzą, że będziemy bronić praw człowieka, będziemy stać po stronie ludzi, którzy wyrażają siebie – dodał lewicowy zbrodniarz.

Agencja Reuters w komunikacie mówi o organizowanym w Ottawie proteście Chińczyków przeciwko lockdownowi w Chinach. Ani słowem jednak nie wspomniano o protestach Kanadyjczyków na początku tego roku, które zostały brutalnie spacyfikowane na rozkaz Justina Trudeau.

To kolejny przykład, że to, co poza kręgiem Zachodu uchodzi za „zbrodnie” czy „łamanie praw człowieka”, jest całkowicie dopuszczalne, gdy tych samych czynów dokonują politycy promowani przez wielkie media.

CZYTAJ TEŻ: Demokracja w praktyce. W Ontario Konwój Wolności dostaje stanem wyjątkowym, a w Paryżu pojawiły się wozy opancerzone (WIDEO)

Oczywiście, Chińczycy powinni mieć prawo protestować przeciwko złym decyzjom władzy jak i przeciwko władzy wprost odwołującej się do komunizmu. Problem w tym, że tego prawa odmawiano Kanadyjczykom, bo byli pod panowaniem „właściwego” obozu.

Podobnie tego prawa odmawiano w wielu innych krajach, również w Polsce, gdzie podczas antyrestrykcyjnych protestów policja atakowała protestujących, a wielkie media wyzywały zwolenników wolności od „szurów”, „foliarzy” czy „antyszczepionkowców”. I choć już wówczas było wiadome, a dziś jeszcze bardziej, że przeciwnicy lockdownu mają racje, za szykany nikt dotąd nie poniósł odpowiedzialności.

TUTAJ można obejrzeć zdjęcia i filmy z pacyfikacji pokojowego Konwoju Wolności w Ottawie. A TUTAJ więcej o protestach w Chinach.

reuters.com / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net