To wciąż nic! „Dobra” zmiana sprasza kolejne wielkie fale imigrantów do Polski

pixabay

Wprowadzana bezczelnie polityka multikulti przez obecny rząd w Warszawie trwa. Jeden z radców prawnych poinformował o zeszłorocznych rozmowach minister Rafalskiej z islamskim Bangladeszem. Jak zauważa, „obiecywała ułatwienia” w przyjeździe do Polski obywatelom tego kraju.

– Okazuje się, że rozmowy rządu PiS z Uzbekistanem to tylko wierzchołek góry lodowej. W zeszłym roku minister Rafalska oficjalnie zapraszała do Polski i obiecywała ułatwienia także przybyszom z Bangladeszu – kolejnego muzułmańskiego kraju – informuje Michał Wawer, radca prawny oraz członek zarządu Ruchu Narodowego.

Jeden z internautów postanowił w komentarzu udostępnić ciekawe informacje na temat tego państwa. Wynika z nich, że co czwarty mieszkaniec kraju uważa, że „zamachy na ludność cywilną są czasem uzasadnione”, 82 proc. „uważa, że szariat powinien obowiązywać jako prawo państwowe”, zaś prawie 70 proc. „uważa, że honorowe zabójstwa kobiet są czasem uzasadnione”. – Brawo minister Rafalska! Więcej! – podsumował Zbigniew Oleśnicki.

twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net