Tomasz Lis o zmarłym aktorze: „Antyszczepionkowiec właśnie zmarł na Covid”. Rzeczywistość: Był zaszprycowany i zmarł na Covid

Tomasz Lis przekonywał na Twitterze, że zmarły aktor Vachik Mangassarian był „antyszczepionkowcem”. Tymczasem w rzeczywistości przyjął preparat od globalnych koncernów i sprzeciwiał się restrykcjom wprowadzanym w ramach Wielkiej Histerii.

– Aktor- antyszczepionkowiec właśnie zmarł na Covid – napisał na Twitterze Tomasz Lis. Udostępnił przy tym informację na ten temat z portalu thedailybeast.com.

W samym tekście udostępnionym przez Lisa znajduje się wyraźna informacja, że aktor, który w ubiegłym tygodniu zmarł w wyniku pocovidowych komplikacji, był po zaszprycowaniu. Wcześniej natomiast sprzeciwiał się nie szczepionkom, a przymusowi szprycowania preparatem od wybranych globalnych koncernów oraz restrykcjom wprowadzanym pod pretekstem tzw. pandemii.

Jak widać, można przyjąć preparat, a i tak być wyzywanym od „antyszczepów”. Swoją drogą, to co pominął Lis, to fakt, że zaszprycowany człowiek zmarł na Covid-19, o czym propagator szprycowania dopuszczonym jedynie warunkowo do obrotu na terenie państw UE preparatem nie raczył wspomnieć.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net