Tomasz Sakiewicz zapewniał, że „nie wie nic o rezygnacji ze współpracy”. Tymczasem Ewa Stankiewicz: Trzeba powiedzieć „Do widzenia Republiko”. „Grozi nam kilkusetkrotny wzrost cen energii”

– Program Otwartym tekstem znika z anteny. Chyba trzeba powiedzieć „Do widzenia Republiko” – poinformowała na Twitterze Ewa Stankiewicz, autorka wspomnianego programu, który został zdjęty po tym, jak zapowiedź odcinka o polityce energetycznej oraz kapitulacji Warszawy wobec Brukseli zrobiła furorę w sieci.

Nie wiem nic o tym, żebyśmy my albo Ewa mieli rezygnować ze współpracy. Chodzi o to, żeby program był jak najwyższej jakości. Myślę, że Ewa jest tak dobrą marką, że zasługuje na to, żeby robić dobre programy – przekonywał ostatnio Tomasz Sakiewicz, szef Telewizji Republika w rozmowie z „Wirtualnymi Mediami”.

Jak się okazuje, sama Ewa Stankiewicz ma inne podejście do sprawy, o czym poinformowała wczoraj wieczorem na Twitterze.

CZYTAJ TEŻ: Nawet Ewa Stankiewicz jest już za mało propartyjna? Materiał pracownicy TV Republika nie został wyemitowany. „Zerwę pani ten program” (WIDEO)

– Program Otwartym tekstem znika z anteny. Chyba trzeba powiedzieć „Do widzenia Republiko” – napisała Stankiewicz, udostępniając zdjęcie dłuższego tekstu.

Jak napisała, „wywiad z ministrem Naimskim zdjęty z anteny na krótko przed emisją nigdy nie będzie wyemitowany w Telewizji Republika”.

– I to nie ze względu na energetykę, ale inny, równie bulwersujący wątek, który Łukasz Jankowski poruszył w dzisiejszym wywiadzie Radia WNET w ostatnich dwóch minutach załączonej poniżej jego rozmowy z ministrem. Dziękuję Łukaszu! – czytamy.

Zwróciła także uwagę na „wieloletnie zaniechania odpowiednich organów”, by wpisać jedną z organizacji na „listę podmiotów wysokiego ryzyka w rekomendacjach Raportu podkomisji z badania katastrofy, który powinien być publikowany przez Macierewicza co najmniej 4 lata temu”. – Blisko już 6-letnim medialnym opowieściom o Smoleńsku towarzyszą w badaniu tej zbrodni podstawowe zaniechania działań o wadze prawnej – dodała Ewa Stankiewicz.

Ostrzega również przed „kilkusetkrotnym wzrostem cen energii” w Polsce w razie przyjęcia pakietu „Fit For 55”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

2 komentarze do “Tomasz Sakiewicz zapewniał, że „nie wie nic o rezygnacji ze współpracy”. Tymczasem Ewa Stankiewicz: Trzeba powiedzieć „Do widzenia Republiko”. „Grozi nam kilkusetkrotny wzrost cen energii”

 • 16 października 2021 o 09:41
  Permalink

  Brawo pani Ewo.Szkoda pani czasu żeby firmować ten szalet.

  Odpowiedz
  • 18 października 2021 o 04:38
   Permalink

   Komuś się popier…
   Wierzysz w te kilkusetkrotne podwyżki prądu?
   Ja płacę 240zł miesięcznie, kilkusetkrotna podwyżka to co najmniej 100 razy a więc 24 tys zł miesięcznie :D
   Autor ma nawalone we łbie i to mocno.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net