W Toruniu spalą PIT-y

foto: Facebook
foto: Facebook

Kongres Nowej Prawicy organizuje coroczną akcję symbolicznego palenia PIT-ów pod hasłem „PalPITacja”. Jest to symboliczny sprzeciw wobec wysokości podatku dochodowego jak i samej jego idei, który organizowany jest kolejny raz przez konserwatywnych wolnościowców.

– Będzie briefing dla prasy, następnie symboliczne spalenie PIT-u. Potem pójdziemy na toruńskie targowisko z materiałami informacyjnymi, by dotrzeć dzięki nim do przedsiębiorców. Chcemy, by dowiedzieli się, że jesteśmy za zniesieniem podatku dochodowego – mówi Kontrrewolucji Krzysztof Czerepiuk, prezes toruńskiego oddziału Kongresu Nowej Prawicy. – Nie przynosi on żadnego pożytku, a jest swego rodzaju „karą” za dobrą płacę – dodaje Czerepiuk.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11. przy I Urzędzie Skarbowym. – Nasza coroczna akcja przypomina, że podatki dochodowe są dla Polaków z wielu powodów krzywdzące. W ten sposób chcemy zasygnalizować, że powinny one zostać całkowicie zniesione, gdyż są szkodliwe zarówno dla przedsiębiorców jak i wszystkich podatników – podsumowuje Krzysztof Czerepiuk.

CWIK/Kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.