19 czerwca 2024
Wiadomości

Totalnoopozycyjne media atakują pracownika z mediów pisowskich za ujawnienie danych ofiar pedofila. Teraz w GPC, wcześniej pracował w „Wyborczej”

W mediach trwa nawalanka o to, kto ujawnił dane ofiary pedofila, 16-letniego Mikołaja. Media zdeklarowane jako lewicowe zarzucają, że pracownik Radia Szczecin i portalu niezalezna.pl Tomasz Duklanowski złamał wszelkie zasady przyzwoitości. Nie wspominają natomiast, że wcześniej pracował właśnie w „Gazecie Wyborczej”.

17 lutego zmarł syn poseł PO Magdaleny Filiks. Był ofiarą pedofila Krzysztofa F., który był również działaczem totalitarnego ruchu LGBT i KO.

– 29 grudnia ub.r. Tomasz Duklanowski, aktualnie dziennikarz prorządowych mediów jak „Gazeta Polska” i Niezależna.pl, ujawnił, że Krzysztof F., który w przeszłości współpracował z Rafałem Trzaskowskim jako mąż zaufania i był pełnomocnikiem marszałka województwa zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza z PO, został skazany za dopuszczenie się innej czynności seksualnej z małoletnim, udzielanie narkotyków małoletniej i usiłowanie podania narkotyków małoletniemu oraz posiadanie znacznej ilości substancji odurzających – przypomina portal nczas.com.

Duklanowski wskazał też, że ofiarami F. była dwójka nastolatków. Jedną ofiarą był 13-letni wówczas chłopiec, drugą 16-letnia dziewczyna. Na podstawie tych informacji internauci ustalili tożsamość ofiar.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

KRRiT wszczęła postępowanie w związku z „emisją treści umożliwiających identyfikację ofiar pedofila, co w rażący sposób zagrażało dobru małoletnich ofiar przemocy”. Analiza KRRiT wykazała „naruszenie art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 29 grudnia 1992 r. o radiofonii i telewizji (Dz.U. z 2022 r. poz. 1722), poprzez emisję informacji pozwalających na zidentyfikowanie danych ofiar przestępstwa, tj. treści sprzecznych z moralnością i dobrem społecznym”.

Duklanowski został wzięty w obronę przez wspierające obecny reżim media, takie jak „Gazeta Polska Codziennie”. Również pracownicy medialni związani z obecną oligarchią rządzącą bronili pracownika Radia Szczecin. Zamilkli, gdy okazało się, że chłopak nie żyje.

– Co ciekawe, wcześniej Duklanowski pracował w szczecińskiej „Gazecie Wyborczej”. Dziś jest w mediach rządowych, co tylko pokazuje, że osoby trudniące się zawodem dziennikarza, gdy zabierają się za propagandę, to sieją z tej strony, gdzie akurat dobrze płacą – podkreśla portal nczas.com.

nczas.com / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Totalnoopozycyjne media atakują pracownika z mediów pisowskich za ujawnienie danych ofiar pedofila. Teraz w GPC, wcześniej pracował w „Wyborczej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net