Totalny relatywizm rządowych posłów. Pawłowicz tym razem przeciwko KEP

Facebook

Chcąc usprawiedliwić opowiedzenie się przeciwko życiu posłowie PiS powoływali się na zdanie episkopatu. Teraz jednak stają przeciwko niemu twierdząc, że jest to „fałszywe miłosierdzie”. Posłana Krystyna Pawłowicz atakuje episkopat.

Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS, opowiadając się przeciwko życiu powoływała się na kościelnych hierarchów. Przypomnijmy wypowiedzi pani poseł z początku października, która została przez nią usunięta.

screen z natemat.pl usuniętego komentarza

Poniżej zaś inna wypowiedź.

Ponieważ PIS, popierając ideę możliwie pełnej ochrony życia, nie popierał karania kobiet, oraz biorąc pod uwagę…

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 5 października 2016

Coś się jednak zmieniło. – Ktokolwiek naciska na polskie władze, by przyjmowały w Polsce choćby i „małe grupy” muzułmanów, i to WBREW stanowczej woli Polaków, wbrew ich uzasadnionym obawom i zwykłemu strachowi – SZKODZI Polakom, szkodzi polskiemu rządowi. Prowadzi do dramatycznego PODWAŻENIA zaufania Polaków do swego rządu, do nowych władz. Rząd ma bowiem najpierw POLSKĄ powinność ochrony bezpieczeństwa Polaków. I polskiej kultury. Tak się też solennie ZOBOWIĄZAŁ wobec Polaków w czasie wyborów. I często to zobowiązanie powtarza – napisała wczoraj posłanka na Facebooku [pisownia oryg. – red.]

—W czasach wojen, terroru, totalnych kłamstw i morderczej, bezwzględnej żądzy niszczenia chrześcijaństwa nie pozwólmy…

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 13 maja 2017

Jest to reakcja na propozycję kapłanów, by utworzyć korytarz humanitarny. Miałby polegać na przyjęciu i przywiezieniu z miejsca konfliktu samolotami niewielkich grup uchodźców. Dzięki temu potrzebujący pomocy mieliby uniknąć narażania życia w trakcie ryzykownej przeprawy przez morze. Biskupi zaznaczali, że miałoby ono dotyczyć 300-400 osób.

Przez ponad pół roku PiS nie przedstawił obiecanego „własnego projektu ustawy wyłączającego 90 proc. obecnych aborcji”, mimo, że miał zostać przedstawiony „wkrótce”. Razi również utożsamianie narodu z socjalistyczną partią.

Posłanka Krystyna Pawłowicz opowiedziała się wraz ze zdecydowaną większością członków socjalistycznego rządu przeciwko życiu (TUTAJ). Jak widać, KEP to zwykłe narzędzie w wybiórczy sposób traktowane jako „autorytet” lub – jeśli opinia nie zgadza się z partią – „szkodzących Polakom” osób.

CWIK/Facebook, kresy.pl, natemat.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.