Tragedia w Zrenjanin

Na północy Serbii, w pobliżu miasta Zrenjanin uzbrojony mężczyzna zabił pięć osób, w tym swoją żonę. Jak podaje policja, zranionych zostało co najmniej 20 osób. Napastnik został zatrzymany.

foto: twitter.com/sputnik_polska
foto: twitter.com/sputnik_polska

Do tragedii doszło o godz. 1:40 obok miasta Zrenjanin, znajdującego się 50 km od stolicy kraju Belgradu. W komunikacie policja podała, że napastnik otworzył ogień najpierw do swojej żony i innej kobiety, a następnie zaczął strzelać do innych gości w kawiarni. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna poszedł do domu po broń po tym, jak zobaczył żonę w kawiarni w towarzystwie znajomych. – Wyjął broń i zaczął strzelać, najpierw w powietrze. Potem człowiek obok mnie padł na ziemię, a po nim następni. To był całkowity chaos – powiedział jeden ze świadków.

Minister spraw wewnętrznych Nebojsa Stefanovic poinformował, że broń z której strzelał mężczyzna, była nielegalna. Napastnik został zatrzymany niedługo po tym, jak uciekł z miejsca zdarzenia. Ranni zostali przewiezieni do okolicznych szpitali. Stan siedmiu osób jest poważny.

Mas/interia.pl

 

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net