Tragiczna śmierć syryjskiego dziecka

foto: Facebook
foto: Facebook

Wstrząsająca śmierć dziecka na plaży obiegła cały świat. Jak można było przewidzieć, wydarzenie to stało się – dla mas kierowanych lewicowo-liberalnymi mediami – „argumentem” za przyjęciem do Europy kolejnych rzesz imigrantów. Jednakże, jak się okazuje, okoliczności tragedii są zupełnie inne, niż można by przypuszczać. Wskazują bowiem na chciwość arabskiego ojca.

Abdullah Kurdi, ojciec zmarłego chłopczyka, chciał wymienić sobie zęby. Wydawało mu się, że cel ten osiągnąć pomogą mu państwa europejskie. W tym celu też wybrał się do Grecji. W czasie podróży doszło do tragedii, której przyczyny wyjawiła krewna Abdullaha. Jak się okazało, miała mu ona wysłać pieniądze na leczenie. Problemem stała się jednak zbyt duża kwota. Wobec tego mężczyzna postanowił udać się na teren Unii Europejskiej.

Jak się okazuje, nielegalni imigranci, nie tylko szukają schronienia na naszym kontynencie, ale również domagają się ogromnej pomocy socjalnej. Według ciotki zmarłego chłopczyka, przyczyną śmierci małego Syryjczyka była przede wszystkim motywacja oraz chciwość jego ojca.

Kaoch/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net