Trzyletnia dziewczynka obudziła się na swoim pogrzebie. Niestety, krótko potem zmarła już na stałe

„The Sun” opisał dość makabryczną sytuację, jaka wydarzyła się w Meksyku. Trzyletnia Camila Roxana Martinez Mendoza została uznana przez lekarzy za zmarłą. 12 godzin później odbył się jej pogrzeb, w trakcie którego jednak dziewczynka „ożyła”. Niestety, choć przewieziono ją do szpitala, to wkrótce potem zmarła. Sprawę badają obecnie meksykańskie służby.

Sytuacja wydarzyła się ponad dwa miesiące temu. Camilla trafiła do szpitala z wysoką gorączką i bólami brzucha. Po interwencji lekarskiej jej stan się poprawił i wróciła do domu. Krótko później jednak gorączka i bóle wróciły, więc dziewczynka ponownie trafiła do szpitala.

Późnym wieczorem 16 czerwca lekarze orzekli zgon dziecka. Rodzina szybko przystąpiła do pochówku. W trakcie ceremonii pogrzebowej matka zauważyła, że szklany fragment trumny zaparował. Początkowo zignorowano tę uwagę, gdyż uznano, że kobieta jest w szoku. Po chwili jednak także babcia dziewczynki zaalarmowała, że rzeczywiście szkło zaparowało, co oznacza, że dziewczynka żyje.

Trumnę otworzono. U dziecka wykryto puls, więc przewieziono je do szpitala.

Niestety, po krótkim czasie lekarze ponownie orzekli zgon dziecka. Obecnie sprawą zajmuje się meksykańska prokuratura oraz śledczy.

interia.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net